BALLA ISTVÁN, DOROS LÁSZLÓ, JÁGER LEVENTE, GESZTESI TAMÁS, KOLODZEY TAMÁS, KOZMA ATTILA, PÁL LÁSZLÓ, SZENTGYÖRGYI ÁKOSBALLA ISTVÁN, DOROS LÁSZLÓ, JÁGER LEVENTE, GESZTESI TAMÁS, KOLODZEY TAMÁS, KOZMA ATTILA, PÁL LÁSZLÓ, SZENTGYÖRGYI ÁKOS

Bőcs KSC–Gyulai TFC 2–0 (0–0)
Bőcs, 300 néző. Vezette: Demeter (Kiss Gy., Szalai Z.)
BÔCS: Balázs – Simon A., Kundrák, Farkas A., Sivák – Vass, Takács V., Szakszon, Vodila (Sipos, 60. p.) – Simkó (Fukszi, 86. p.), Gál (Kulcsár, 55. p.). Játékos-edző: Kulcsár Sándor
GYULA: Steigerwald – Lázok (Semjéni, 14. p.), Géczi, Socacu – Hóbel (Boruzs, 63. p.), Papp, Tamási, Gajdács, Czifrák – Bunea, Dobray (Tóth A., 67. p.). Edző: Szabó Attila
GÓLSZERZÔ: Takács V. a 66. percben 12 méterről talált a kapu közepébe (1–0). Simkó a 83. percben nyolc méterről laposan lőtt a hálóba (2–0)
KIÁLLÍTVA: Kundrák (második sárga lap után) a 48., Czifrák (második sárga lap után) a 70., Semjéni (utolsó emberként szabálytalankodott) a 80. percben
JÓ: Balázs, Farkas A., Takács V., Szakszon, Vass, Simkó, ill. Papp, Tamási

Ózdi Kohász–Kazincbarcikai SC 1–1 (0–0)
Ózd, 3000 néző. Vezette: Hajdó (Nagy L., Vida J.)
ÓZD: Dancsok (Altorjai, 61. p.) – Tóth Zs., Ács, Penti, Bócz – Kun, Váczi (Wettorazzi, 70. p.), Váradi, Toldi –Konyha, Búza (Szakács, 60. p.). Edző: Kardos József
KAZINCBARCIKA: Nagy G. – Hanász, Bányai, Kovács Richárd, Harnócz – Engi, Kovács Roland, Deák (Orosz, 80. p.), Kerekes – Kovács I P. (Bari, 73. p.), Fekete (Kovács II P., 65. p.). Edző: Koleszár György
GÓLSZERZÔ: Toldi az 50. percben Váczi kiugratásával kilépett, és tíz méterről ballal a bal alsó sarokba lőtt (1–0). Harnócz a 74. percben Kovács II P. beadását nyolc méterről fejelte a bal alsó sarokba (1–1)
JÓ: Ács, Váradi, Toldi, ill. Bányai, Kovács Roland, Nagy G.

Baktalórántháza–Tiszaújváros 1–1 (0–1)
Baktalórántháza, 400 néző. Vezette: Kormos (Némethi, Vígh)
BAKTALÓRÁNTHÁZA: Mónus –Geda, Benkő, Illés P., Bodnár – Szentes, Deák, Illés L., Rakóczi – Gdovin (Molnár, 80. p.), Komi. Játékos-edző: Gdovin János
TISZAÚJVÁROS: Juhász – Osváth, Lénárt, Némethi, Járai – Gulácsi T., Gulácsi B., Vicickó (Bene, 73. p.), Szűcs (Debreczeni, 61. p.) – Orosz, Czerva (Kukta, 86. p.). Edző: Czerva Zoltán
GÓLSZERZÔ: Gulácsi T. a 2. percben 19 méterről a jobb felső sarokba bombázott (0–1). Rakóczi az 50. percben 15 méterről a kapu bal oldalába lőtt (1–1)
JÓ: Rakóczi, ill. Némethi, Gulácsi T., Járai, Orosz

Nyírbátor–Orosháza 2–4 (2–1)
Nyírbátor, 400 néző. Vezette: Gyenge (Kujbus, Márkus)
NYÍRBÁTOR: Szalma – Kovács M. (Lengyel, 75. p.), Balogh Z., Czerula, Dobi B. – Kovács I., Minczér, Erdei Z. (Szabó Zs., 58. p.) – Lőrincz, Bernáth, Tóth A. (Fehér, 58. p.). Edző: Németh Károly
OROSHÁZA: Such – Molnár, Frenka, Serban, Kovács T. – Ferenczi (Laurinyecz, 88. p.), Kiss, Kovács P., Baranyai (Lovas, 73. p.) – Dobi R., Hadár (Szabó N., szünetben). Edző: Fodor Sándor
GÓLSZERZÔ: Hadár a 16. percben Baranyai bal oldali beadását 14 méterről az üres kapuba emelte (0–1). Lőrincz a 17. percben Kovács I. indításával kilépett és 12 méterrel a kifutó kapus felett a bal sarokba emelt (1–1). Lőrincz a 35. percben kapu előtti tűzijáték végén nyolc méterről a kapu bal oldalába lőtt (2–1). Serban a 46. percben hat méterről a jobb alsó sarokba lőtt (2–2). Kovács P. a 67. percben a védők által röviden mentett labdát négy méterről a léc alá lőtte (2–3). Lovas a 86. percben nagy cselsorozat végén hat méterről a bal alsó sarokba lőtt (2–4)
JÓ: Lőrincz, Czerula, ill. Frenka, Serban, Ferenczi, Baranyai

Winner Sport-csoport

Kiskunhalasi FC–Pénzügyőr SE 4–0 (4–0)
Kiskunhalas, 600 néző. Vezette: Erdős (Ember, Hadnagy)
KISKUNHALAS: Berta – Márton, Duzmath, Molnár, Bende – Ábrahám (Kuklis, 66. p.), Herczeg, Kárász, Bimbó (Huszár, 76. p.) – Füleki (Vata, 87. p.), Kovács. Edző: Gulyás József
PÉNZÜGYÔR: Stefán – Vainer, Sólyom, Mihalik – Miklósvári, Tankó, Diószegi, Hadobás (Balázs, 66. p.), Zolnai (Megyeri, 75. p.) – Mohai, Rajkó (Szabó, 57. p.). Edző: Eipl Ferenc
GÓLSZERZÔ: Füleki a 22. percben Kovács átadását rúgta 14 méterről a kapuba (1–0). Bende a 25. percben a kapufáról kipattanó labdát fejelte egy méterről a hálóba (2–0). Kovács a 41. percben Ábrahám labdáját lőtte 15 méterről a hosszú sarokba (3–0). Bimbó a 42. percben a kapus kezéből kipattanó labdát közelről lőtte a hálóba (4–0)
JÓ: Molnár, Füleki, Kárász, ill. Sólyom, Vainer

Soroksár–Szigetszentmiklós 4–1 (2–1)
Haraszti út, 500 néző. Vezette: Bendik (Szabó Z., Tóth L.)
SOROKSÁR: Szalontai – Kurucz, Elekes Zs., Elekes I., Kilik – Péchy (Ránitz, a szünetben), Tóth A., Kormos, Babó (Szigeti, 80. p.) – Dudás, Páczi (Simon, a szünetben). Edző: Elekes József
SZIGETSZENTMIKLÓS: Róza – Szente, Sirmán, Somogyi, Frank – Mészáros, Fejes (Balás, 42. p.), Nagy A., Csák (Kindornai, 87. p.) – Molnár (Mersich, 78. p.), Czifferi. Edző: Nahóczky Attila
GÓLSZERZÔ: Dudás a 3. percben, a kapus által rosszul kirúgott labdát 18 méterről egyből lőtte a léc alá (1–0). Nagy A. a 38. percben, bal oldalról belőtt labdát két méterre az alapvonaltól a jobb oldalon vágta a hálóba (1–1). Tóth A. a 43. percben, egy csel után ballal lőtt a jobb alsó sarokba (2–1). Dudás a 72. percben, lefutva a védőket a kapus mellett is elhúzva a labdát lőtt a hálóba (3–1). Ránitz a 89. percben, faképnél hagyva a védőket kényelmesen gurított öt méterről a hálóba (4–1)
KIÁLLÍTVA: Szente (kíméletlen belemenésért) a 39., Somogyi (a második sárga lap után) a 73., Róza (tiszteletlen megjegyzéséért) a 90. percben
JÓ: Szalontai (a mezőny legjobbja), Tóth A., Dudás, ill. Nagy A., Csák, Czifferi

Kistarcsa–Vác 3–5 (1–2)
Rojik-pálya, 150 néző: Vezetette: Szabó R. (Szilus, Máthé)
KISTARCSA: Hell – Markóczi (Szőke R., 55. p.), Tóth Gy., Tóth J., Gricajuk (Szabados Cs. 74. p.), Adamcsek, Bernáth, Zsemle, Tábori – Máriássy B., (Ujfalusi 82. p.) Burillák. Edző: Michna István
VÁC: Halász – Koszora, Nagy T., Ráki, Gulyás G. (Papp E., 62. p.) – Rusvay, Bari, Sándor T. (Góhér, 77. p.), Mike (Bozori, 70. p.) – Blaskó B., Mundi. Edző: Mészáros László
GÓLSZERZÔ: Koszora a 21. percben a hazai védelem hibáját kihasználva a kapu közelébe gurított (0–1). Burillák a 24. percben a jobb alsó sarokba lőtt (1–1). Rusvai a 33. percben egy hosszú indítást követően lerázta magáról védőjét, majd a kapus fölött a léc alá bombázott (1–2). Gulyás a 47. percben büntetőből volt eredményes (1–3). Burillák az 53. percben 11-esből szépített (2–3). Bernát a 70. percben 25 méterről kilőtte a jobb felső sarkot (3–3). Bozori a 75. percben a kapusról kipattanó labdát a kapu közepébe lőtte (3–4). Bari a 85. percben kitűnő indítást kapott Bozoritól, a kapust kicselezte, majd a hálóba lőtt (3–5)
JÓ: Burillák, ill Nagy T., Rusvay, Bari

Hummel-csoport

Veszprémi LC–Szekszárdi UFC-Hyunday 0–1 (0–0)
Veszprém, 400 néző. Vezette: Makk (Böröczi, Kovács Zs.)
VESZPRÉM: Varga – Hompoth, Foki, Csonka (Szabadfi, 73. p.) –Ürményi, Trampler – Lantai (Pölöskei, 79. p.), Nagy (Bényi, 54. p.), Finta –Kozma, Szegletes. Edző: Hannich Péter
SZEKSZÁRD: Kurucsai – Kiss II, Mosonyi, Gaál – Szentjobbi (Czékány, 57. p.), Bozsér (Mészáros II, 64. p.), Mészáros I, Tálas, Torma – Máté, Kiss I (Tolnai, 86. p.). Edző: Dienes Pál
GÓLSZERZÔ: Máté a 74. percben egy visszagurított labdát nyolc méterről gurított a bal alsó sarokba (0–1)
JÓ: Trampler, Finta, ill. Torma, Máté, Tálas