Tóth Imre reméli, jól megy majd a gépe

2002.06.26. 20:33
Címkék
Amint arról szerdai számunkban beszámoltunk, az Italjettől távozó Talmácsi Gábor egy német hondás csapat színeiben száguld a hét végi, asseni viadalon. A 125 köbcentis kategória másik magyar versenyzője, a 16 éves Tóth Imre is Hondával versenyez, igaz, ő már az év elejétől kezdve. "Jó emlékeim fűződnek az asseni pályához, hiszen tavaly harmadik voltam rajta egy német bajnoki futamon – mondta Tóth. – Igaz, azóta megváltozott: egy kanyart teljesen átépítettek rajta, emiatt egy kicsit nehezebb lett a vonalvezetése. De bízom benne, hogy jól fogok menni rajta, már csak azért is, mert kaptunk egy új motorblokkot, amellyel remélhetőleg nagyon gyors lesz a Hondám.”Az asseni versennyel kapcsolatos hír, hogy immár hagyományosan a Grand Prix-versennyel párhuzamosan tartják a holland Európa-bajnoki futamot is, amelyen a 250 köbcentis kategóriában két magyar versenyző révén is érdekeltek vagyunk. A szerdai első időmérő edzéseken Rizmayer Gábor a 10. helyen végzett, Lénárt Péter pedig a 12. helyet szerezte meg.
Legfrissebb hírek

Priskin Tamás: Felvidéki születésűként példát mutathatok a gyerekeknek

Magyar válogatott
21 perce

A kongóiak az utolsó fordulóban már a továbbjutásért akarnak harcolni

Foci vb 2026
25 perce

AJ Dybantsát választotta a draft első helyén a Washington Wizards

Kosárlabda
35 perce

Vb-2026: Jude Bellingham szerint „nincs dráma” az angoloknál

Foci vb 2026
39 perce

Somogyi Ádám: Nagyon éhes, tehetséges társaság van itt

Kosárlabda
44 perce

Videó: így reagált Cristiano Ronaldo azokra a kérdésekre, melyekben szóba kerültek Messi góljai

Foci vb 2026
59 perce

„Attól, hogy én lőttem a gólt, még nem vagyok hős”

Foci vb 2026
1 órája

Csütörtöktől Magyarország legrangosabb díjugratóversenyét rendezik a Nemzeti Lovardában

Egyéb egyéni
1 órája
Ezek is érdekelhetik