Öttusa Eb: aranyérmes a csapat

2002.06.20. 20:08
Címkék
Aranyérmet nyert a Balogh Gábor, Fülep Sándor, Sárfalvi Péter összeállítású csapat a csehországi öttusa Európa-bajnokság hagyományos versenyében. A második helyen a litvánok, a harmadikon a házigazdák végeztek. Egyéniben Balogh a cseh Libor Capalini és a címvédő litván Andrejus Zadnieprovskis mögött harmadik lett.Viszonylag visszafogottan kezdték a magyarok a napot, sem a lövészetben, sem a vívásban nem akadt kiemelkedő teljesítmény. Leginkább Balogh tartotta a lépést a legjobbakkal, de két szám után ő is csak a hatodik helyen állt. Az úszásban azután mindhárman hozták a tőlük várható időket, ezzel azonban még mindig nem javítottak jelentősen a pozíciójukon, és az együttes továbbra is harmadik volt. A remek lovaglással viszont ismét felcsillant a remény, hogy akár az elsőséget is meg lehet szerezni. A csapat mindhárom tagja kiválóan futott, s ez aranyérmet ért. Balogh a negyedik helyről futott fel a harmadikra.
Legfrissebb hírek

Ochoa védi a mexikói kaput az utolsó csoportmeccsen

Foci vb 2026
2 perce

Argentína 1–0-ra vezet a félidőben

Foci vb 2026
7 perce

Vezet Argentína, Messi most már gólrekorder lett

Foci vb 2026
15 perce

Videó: így nem lett Messi egyedül vb-gólrekorder – tizenegyesből

Foci vb 2026
27 perce

Messi rekordot dönthetett volna, de kihagyta a tizenegyest

Foci vb 2026
45 perce

Elkezdődött Argentína és Ausztria összecsapása!

Foci vb 2026
59 perce

Korábbi vb-ezüstérmes lett Gulácsiék edzője Lipcsében

Német labdarúgás
1 órája

Szurkolói pillanatok

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik