Détári Lajosé lesz a kispesti kispad

Munkatársunktól MunkatársunktólMunkatársunktól Munkatársunktól
2002.05.31. 01:29
Címkék
Az elmúlt napokban befektetőt, játékosokat és edzőt kerestek a Honvédnál, és bár az első két szerepkörbe még mindig szívesen látnak hasznos embereket Kispesten, a szakvezető már megvan. Détári Lajosnak lejárt a féléves szerződése, ezért vele tárgyalni kellett a jövőről. Nos, vélhetően sem a tulajdonosi kör, sem a mester nem izzadt meg túlságosan a megbeszélés alatt, hiszen mindketten elégedettek voltak, így természetes, hogy szóban megállapodtak az újabb, ezúttal egyéves kapcsolatról.Igaz, ha a fegyelmi bizottság bekeményít, akkor Döme az első meccsen nem ülhet le a kispadra, hiszen a Haladás elleni találkozón Bukovics József játékvezető úgymond kiállította, ráadásul Muszbek Mihály ligaigazgató is kemény fellépést vár a nyilatkozataiban gyakran túl markáns véleményt alkotó Détárival szemben.A Honvédnak lehetősége lesz javítani valamelyest labdarúgásunk megítélésén, ám ehhez az Intertotó-kupában a litván alakulat kiverése után a francia Sochaux ellen is bravúrosan kellene szerepelni. Az elsődleges cél a bal oldal megerősítése – eddig ugyanis nem volt ballábas, stabil játékosa a Kispestnek.
Legfrissebb hírek

Több mint négyezren evezték át a Balatont

Kajak-kenu
6 perce

Szongoth Dománt draftolta a Buffalo Sabres!

Amerikai sportok
14 perce

Vert helyzetből nyertek a svédek Kecskeméten a női röplabda Európa-ligában

Röplabda
20 perce

Felkészülés: nem bírt egymással az Újpest és a kolozsvári Universitatea

Labdarúgó NB I
41 perce

A volt MLS-játékos beszólt Bielsának és Mourinhónak is

Foci vb 2026
44 perce

Francia bírók az ETO FC és a Ferencváros nemzetközi kupanyitányán is

Bajnokok Ligája
53 perce

Felkészülés: a Nyíregyháza kétgólos vereséget szenvedett a Wolfsbergtől

Labdarúgó NB I
1 órája

Ferrari: Kissé furcsa, amikor sárga zászló mellett szerzed meg a pole pozíciót

F1
1 órája
Ezek is érdekelhetik