90+9'

Köszönjük, hogy velünk tartottak!

90+8'
VÉGE

Vége a mérkőzésnek! A Loki Dzsudzsák Balázs tizenegyesgóljával 1–0-ra legyőzte a Kecskemétet!

90+7'
Kaput eltaláló lövés

NAGY HELYZET! Loncsar ugratta ki Kocsist, aki így ziccerbe került, a kapussal szembe, de nem tudta elrúgni mellette, Kersák megfogta!

90+5'

A szögletből nem lett semmi, a Kecskemét megszerezte a labdát...

90+4'

Kocsis lőtte mellé a labdát, de megpattant, így szöglet jön.

90+2'

ZICCER! Lukács kapott jó labdát, egy szép csellel helyzetbe hozta magát, de 10 méterről a jobb alsó mellé gurította a labdát!

90'

Hét perc a ráadás.

89'
Sárga lap

Kocsis is besárgult Horváth visszahúzása miatt.

86'

Kocsis 11 méterről csúnyán mellé rúgta, pedig ebben több volt.

85'
CSERE

Lejött a gólszerző, Dzsudzsák, Romancsuk kap pár percet.

83'
Sárga lap

Szécsi is rúgta fel a frissen beállt Leonit, sárga lap.

82'
CSERE

Még egy kecskeméti változtatás, Zekét hozta le Szabó István, Leoni állt be.

79'
Sárga lap

Derekas csúszott oda Baranyainak, jogosan villant a lap.

76'
CSERE

Vajda helyén Szécsi a Lokinál.

72'
CSERE

És Meszhi számára is véget ért a meccs, Derekas lépett pályára.

71'
CSERE

Változtatott a gól után a KTE. Zsótért váltotta Nikitscher.

70'
Sárga lap

Belényesi sárgát kapott a szabálytalanságáért.

69'
11-es

GÓL! VEZET A LOKI! Belényesi fejbe rúgta Dreskovicsot a büntetőterületen belül, a VAR-vizsgálat után pedig Karakó tizenegyest ítélt! Dzsudzsák állt oda a labda mögé, és magabiztosan a bal alsóba lőtte! 1–0

66'

ZICCER! Dreskovics rosszul passzolt középen, Lukács lecsapott rá, de már nem tudta elrúgni a labdát Megyeri mellett, a Loki kapusa nagyot védett!

65'
CSERE

Ojediran befejezte, bejött Manrique.

64'
CSERE

Bódi is lejött, őt Kocsis váltotta.

63'
CSERE

Szuhodovszki helyén Loncsar.

62'
Sárga lap

Katona húzta vissza Dreskovicsot, lap.

61'

Horváth 16 méterről célozta meg a bal alsó sarkot, Megyeri bravúrral kiütötte a labdát!

59'
CSERE

Pálinkás megsérült, Banó-Szabó érkezett a helyére.

56'

Zsótér 21 méterről kapura tekert, a bal alsót vette célba, de Megyeri kiütötte a labdát!

53'
Sárga lap

Ojediran húzta vissza Zsótért, amiért sárga lap volt a jutalma.

46'
Második félidő

Folytatódott a mérkőzés!

45+5
CSERE

Csere a szünetben, Nagy Olivér helyén Szabó Alex.

45+4'
Szünet

Vége az első félidőnek! Egyelőre nincs gól.

45+3'

Dzsudzsák távoli, megpattanó lövése a léc alá tartott, Kersák szépen kiütötte a labdát!

45+2'
Sárga lap

Pálinkás kapott lapot Baranyai megrúgásáért.

45'

Négy perc a ráadás.

40'
VAR

NINCS BÜNTETŐ! Mintha Bódi hagyta volna ott a lábát, vagy mondhatjuk úgy is, hogy ő kereste a kontaktot, de a lényeg az, hogy mégsem lesz tizenegyes.

39'

De jelzett a VAR, Karakó kimegy megnézni!

38'

TIZENEGYES! Ferenczi sarkazása után Bódit buktatta Nagy, Karakó pedig rögtön befújta a büntetőt!

34'

Bódi 22 méterről jócskán fölé lőtt.

32'

Dzsudzsák szabadrúgása után Ojediran másodjára már tudott lőni, de fölé vágta.

27'

Horváth fordult kapura, úgy lőtt 15 méterről, de kapu fölé szállt a labda, nem volt veszélyes.

22'

Lukács húzott el a bal oldalon, középre adott, Pálinkás közeli lövésébe viszont belelépett Lagator.

15'

Bódi szabadrúgása után Bárány rúgta jócskán fölé a labdát 11 méterről.

13'
Sárga lap

Horváth sárgult be.

8'

Ferenczi bal oldali beadása után Dzsudzsák fejelt 12 méterről a kapu bal oldala felé, Kersák látványos vetődéssel fogta a labdát.

1'
Meccs indítása

Elkezdődött a mérkőzés! A hazaiak pirosban, a vendégek fehérben játszanak.

Köszöntjük kedves olvasóinkat! Hamarosan kezdődik a DVSC–Kecskemét mérkőzés az NB I-ben!