Vágó rúgta meg Drazsicsot, aztán még kakaskodott is vele, sárga lap a kecskemétinek.

79'
CSERE

A két gólpasszt kiosztó Májer Milán helyett Nagy Olivér a végére.

77'

A Mezőkövesdnél van többet a labda, de a védelem körbepasszolgatásán kívül tovább nem nagyon jutnak a hazaiak. Illetve, most Varga próbálkozik beadással balról, nem érkezik társ, bedobás.

74'

Szendreit szerelte szögletre Beriasvili. Zsótér szép kényelmesen, úgy fél perc alatt kikocog a sarokba, majd középre íveli a labdát, Vágó csúsztatott mellé.

68'

Vendégkontra végén Szendrei játszott a tizenhatos előterében Meszhinek, aki viszont rosszul szöktette Pálinkást a balösszekötő helyén, így oda lett a helyzet.

65'
CSERE

Banó-Szabó helyett Meszhi.

65'
CSERE

Horváth le, Szendrei be.

65'
CSERE

Lukács vastaps mellett távozik, Pálinkás a helyén.

64'

Piscitelli labdához ért, a meccsen nagyjából negyedszer, igaz, ehhez messze kijött a tizenhatoson kívülre, hogy beszálljon a védők adogatásába.

63'

A KTE is cserére készül. Háromra.

62'

Vajda szép cselekkel tört be a tizenhatoson belülre, balról majd jól gurított vissza a tizenhatos vonalára Hedlundnak, aki kapásból alig néhány centivel lőtt a jobb alsó sarok mellé.

59'

Kállai lépett rá Horváth lábfejére, szabadrúgás a kövesdi térfél közepéről. Gyorsan hazakerült a labda Vargához most is.

57'

Cseri felívelt szabadrúgására Varga lép ki a kapujából jól.

55'
Sárga lap

Banó-Szabó kapott sárgát.

46'
CSERE

A hazaiaknál nem folytatja Molnár, Hedlund a helyén.

46'
CSERE

Cseke helyén Cseri a folytatásban.

46'
CSERE

Sampeiro le, Bőle be.

46'
CSERE

A kecskemétieknél a sárga lapos Szabó helyén Szűcs.

46'
Második félidő

A Mezőkövesd hármat, a Kecskemét egyet cserélt a második félidőre.

45+5'

Több szempontból is meglepő az eredmény, hiszen a Kecskemét idegenben az előző nyolc meccsén mindössze négy pontot szerzett, egy győzelem és döntetlen mellett hat veresége van.

45+4'
Szünet

Szép csendben lecsorgott a ráadás négy perce, apróbb szabálytalanságok tördelték a játékot, komoly lehetőség egyik kapu előtt sem alakult ki. A félidő záróakkordjaként Varga kapus ívelt előre egy szabadrúgást.

45'

Négy perc lesz a hosszabbítás.

44'

Samperio lódult meg a balon, betört a tizenhatoson belülre, majd Drazsics elé játszott, de ő már nem tudott lőni, Vágó szerelte.

41'

Drazsics játszott Molnár elé a tizenhatos előtt, aki már épp lőtt volna, amikor Katona mintaszerű becsúszással szerelte.

39'

Banó-Szabó ívelt fel szabadrúgást az ötös előterébe, a csúsztatás után Lukács hiába lőtt közelről, már les miatt sípolt a játékvezető.

36'

Vajda balról emelt középre, az ötösön belül Cseke fejelhetett, pont Varga kezébe.

35'
Sárga lap

Cseke kapott sárga lapot.

31'
GÓL

Ott a harmadik! Horváth ívelt középre szabadrúgást jobbról a tizenhatos sarkától, az ötös jobb sarkánál jól érkező Szabó Alex pedig szép mozdulattal csúsztatott a kapuba, 0–3!

29'
CSERE

Babunszki le, Szilágyi be.

28'

Cseke lapos lövése középről, elgurul a jobb kapufa mellett.

27'

Kuttor Attila cserélni fog hamarosan, Babunszkinak ennyi idő jutott, Szilágyi majd érkezik a helyére.

25'

A hazai cserék elindultak melegíteni, Molnár meg szögletet elvégezni. Gyorsan ismételhet is, miután az első kísérlete kipattant. A másodikat már jól teszi középre a felfutó Vajdának középre, de nem meri ellőni kapásból, így odalett a helyzet.

23'
VAR

Drazsics került a földre a tizenhatoson belül a védők szorításában, Bognár nem sípolt, ám néhány másodperc múlva a videóbíró jelezte, hogy visszanézi a történteket. Megtette, nem láttott szabálytalanságot, megyünk tovább.

19'

A játék alakulásában a legkevésbé sem volt benne, hogy a Kecskemét negyedóra alatt szerez két gólt, hiszen alig volt a labda a vendégeknél az első tíz percben. A gólok óta azért már kiegyenlítettebb a játék képe.

15'
VAR

Vizsgálja a gólt a videóbíró! Ki sem ment Bognár megnézni, megadta!

13'
GÓL

Máris kettő! Zsótér szerelt becsúszva és a labda egyből a jobb oldalon felfutó Májer elé került, ő laposan centerezett is, Lukács pedig 8 méterről a jobb alsóba belsőzött, 0–2!

11'
GÓL

Horváth húzott el a bal oldalon, lapos beadását Banó-Szabó továbbtolta, Májer lövésébe pedig Lukács középről betette a lábát, a labda a jobb alsóban kötött ki, 0–1!

9'
Sárga lap

Szabó Alexé a meccs első sárgája egy lerántásért.

5'

Kecskeméti szöglet, Banó-Szabó jobbról kis szöglettel, taktikusan hazateszik Vargáig, alig tíz másodperc alatt...

4'

Egyelőre szinte csak a Mezőkövesdnél a labda. Egy rossz mélységi passzt szed fel Varga kapus.