Bellingham ballal a bal alsó mellé lő, de beleért a labdába Alderete is. Korner.

75'

Greenwood ballal nagy erővel a bal alsó mellé lő kissé jobbról, 17 méterről, Camaving előtte odarúgott Alderetének, de térd a térddel ütközött.

73'

Rodrygo a léc fölé lő Valverde passza után a 16-osra betörve, előtte Valverde passzát Modric az ötös bal sarka elől jobbal a bal alsóba lőtte volna, de vetődve védett a hazai kapus.

72'
CSERE

Rodrygo be, Vinícius be.

72'

KAPUFA! A volt realos Mayoral szép megmozdulás után a jobb oldali kapufára lő, félmagasan, de a vetődő Lunyin tolta oda labdát a 11 méteres lövés után.

68'

Vinícius kapura tör, de kivetődik elé Soria.

67'

Valverde az ötös előtt, de rossz a levétel, közbelép Makszimovics. Aki helyzetben máris elöl, ballal a jobb alsó mellé lő 10-ről, Greenwood passza után.

62'

VINÍCIUS! Kihagyja a kihagyhatatlant, Joselu önzetlen passzával kicselezi a kapust, a brazil jobbal ötről a földön fekvő kapus kinyújtott kezébe lő. Joselu nem érti. Ancelotti... nem idéznénk.

58'

Bellingham passzol Mendyhez, aki remek csel után Joselu elé passzol, aki egy ügyes csel után ballal 15-ről, középről a két középső védő közül a bal alsóba lő. Nem nagy erővel, de igen pontosan. 0–2!

58
GÓL

JOSELU ISMÉT BETALÁL!

49'

Fejben ott vannak. 16 fejes gól ebben az idényben a Realtól
6 Joselu
4 Bellingham
2-2 Rüdiger és Tchouaméni
1-1 Lucas Vázquez Carvajal

48'

Greenwood lő a léc fölé a 16-os elől.

46'

KAPUFA! Greenwood lő kissé jobbról, 13-ról a rövid oldali kapufa tövére lő, ballal. Lunyin vetődött, talán bele is ért, de kirúgás.

CSERE

Jorgi Martín be, Carmona le, szélsőcsere.

46'
CSERE

Rüdiger le, Eduardo Camavinga be.

46
Második félidő

FOLYTATJUK!

46'

E párharc legjobb góllövői
Cristiano Ronaldo 23
Karim Benzema 9
Gonzalo Higuaín 8
Gareth Bale 5
Juan Albín 4

46'
Weltfussball

44

22 passzos gól

44'
Első félidő

VÉGET ÉRT AZ ELSŐ FÉLIDŐ!

38'

Rüdiger lesérült? Ápolás a pályán. Ancelotti elküldi melegíteni Camavingát.

35

Soria kivédi vetődve a bal alsó előtt Valverde 16-os előtti lövését.

32'

Joselu visszapasszát Valverde jobbal 18-ról, középről a jobb felső mellé rúgja.

32'

És háromszoros válogatott, egy magyarok elleni meccset végigjátszott, Bognár Györgyöt fogta... majd Bácsi Sándort.

30'

Milla apja, id. Luis Milla anno nagy Real-spíler volt, a Barcelonában is játszott előtte.

30'
Sárga lap

Ferland Mendy odarúg Millának a felezőnél, sárga lap ez is.

26'

Djené szereli a 16-oson az utolsó pillanatban Bellinghamet!

26'
Sárga lap

Djené kap sárga lapot Tchouaméni felvágásáért. Jogosan.

21'

Suárez szereli szépen Viníciust a bal oldalon.

20'

Soria a Real nevelése, játszott az Atléticóban és a Leicesterben is a Sevilla előtt. A Real nagycsapatában nem lépett pályára.

19'

Milla jobbról középre ad, Mayoral rosszul veszi le a labdát, közbelép Rüdiger.

13'

VEZET A REAL, JOSELU öt méterről, középről Duarte mellől a kapu közepébe fejeli a labdát. Valverde futtatta a jobb szélen Vázquezt, aki szépen adott be jobbal, Soria meg elaludt. 0–1!

12'
GÓL

11'

Nacho passzát Vinícius az ötös bal sarkáról jobbal a balra elvetődő kapusba pazarolja. Remek csel, remek megindulás, pocsék befejezés.

8'

LÉC! És les is. Modric passzol most remekül az ék elé jobbról, Joselu az ötösről jobbal a lécre teszi a labdát, jobbal, bokából.

8'

A Getafe a Madrid elleni legutóbbi 28 meccsen 2 győzelmet aratott és 2 döntetlent ért el.

4'

Greenwood passzát Alderete kapura vágja a 16-os jobb sarka elől, balra vetődve véd Lunyin.

3'

Modric passzát Valverde jobbról jobbal középre teszi, Joselu 14-ről jobbal a jobb alsó mellé lő.

3'

Carmona felrúgja Viníciust, tovább.

2

Álvarez a miheztartás végett gyorsan orron nyomja Viníciust.

1
Meccs indítása

ELKEZDŐDÖTT A MÉRKŐZÉS!
A hazaiak tiszta kékben, a vendégek tiszta fehérben.

Egy kis örökmérleg: 37 meccs, 6 getafés és 27 realos sikerrel, 29, ill. 79 rúgott góllal.