Játékossors: Nikolics számára nem aktuális a válogatottság

2012.10.11. 09:15
Címkék
Jelenleg nem aktuális a magyar – és a szerb – válogatottság Nikolics Nemanja számára. A magyar ligaválogatottban korábban már pályára lépő, honosított labdarúgó erről az újvidéki Magyar Szónak nyilatkozott.

„Jelenleg nem gondolkodom a válogatotton – utalt a támadó arra az újságírói kérdésre válaszolva, hogy meggyőző, gólerős formája ellenére a magyar és szerb szövetségi kapitány sem hívta meg a keretébe a soron következő két világbajnoki selejtezőre –, most arra koncentrálok, hogy a Videotonban minél jobban szerepeljek, mindent megteszek azért, hogy gólt, gólokat szerezzek, ami a dolgom a pályán. Nagyon nagy meccsek várnak rám, és most csak ezzel foglalkozom."

Legfrissebb hírek

Az álomsziget – Csillag Péter publicisztikája

Minden más foci
53 perce

Újratervezés 2.0 – Thury Gábor jegyzete

Magyar válogatott
58 perce

Marco Rossi: Óriási büszkeség nekem a magyar válogatott irányítása; Sipos Adrián: Még mindig érzem magamon a fejlődés lehetőségét

E-újság
1 órája

Pénteki sportműsor: Magyarország–Finnország válogatott mérkőzés

Minden más foci
1 órája

Majdnem 93 méteres gerelyhajítás Rómában, Noah Lyles is bekezdett!

Atlétika
1 órája

Vb-felkészülés: Elefántcsontpart fordított a franciák ellen; ikszeltek Irakkal a spanyolok

Foci vb 2026
1 órája

Kanadával, az Egyesült Államokkal és Szlovákiával is meccsel a magyar jégkorong-válogatott a 2027-es vb-n

Jégkorong
2 órája

Vb 2026: Pintér Dániel nagy napja – edzés a világbajnoki kerettel

Foci vb 2026
2 órája
Ezek is érdekelhetik