Nincs nagy baj! - Dzsudzsák játszhat a hollandok ellen

2011.03.21. 11:27
null
Dzsudzsák Balázs pénteken a hollandok kapuját is célba veheti (Fotó: Németh Ferenc, archív)
Címkék
A Nemzeti Sport Online már korábban beszámolt róla, hogy a kisebb sérüléssel bajlódó Dzsudzsák Balázst itthon megvizsgálták, és megállapították, vállalni tudja a játékot a hollandok elleni pénteki Eb-selejtezőn. A hírt az MLSZ is megerősítette: Pajor-Gyulai László sajtófőnök elmondta, a szélső bordaizom alatti zúzódást szenvedett, de vállalni tudja a játékot Hollandia ellen.

 

SZAVAZÁS

Pénteken Magyarország–Hollandia Eb-selejtező a Puskás-stadionban. Mire számít?

KÖSZÖNJÜK, HOGY SZAVAZOTT!

Dzsudzsák Balázs a Rangers elleni múlt heti Európa-liga-meccsen szenvedett kisebb sérülést: a lengőbordája alatti egyik izmában érzett fájdalmat. A probléma a PSV tegnapi, Utrecht elleni bajnokiján is kiújult, emiatt veszélybe került a hollandok elleni pénteki játéka.

Ma itthon orvosi vizsgálaton vett részt, ami után úgy értesültünk, hogy Dzsudzsák vállalhatja a játékot.

A hírt a Telkiben rendezett mai sajtóbeszélgetés alkalmával Pajor-Gyulai László, a Magyar Labdarúgó-szövetség sajtófőnöke is megerősítette: „Dzsudzsák Balázs bordaizom alatti zúzódást szenvedett, de ez nem befolyásolja a pénteki, hollandok elleni játékát."

Legfrissebb hírek

NB II: ez a világvállalat állna a Videoton mögé – NS-infó

Labdarúgó NB II
1 perce

Holcz Rebeka: Nálunk minden meccsbe nagy melót tesznek a szurkolók

Kosárlabda
23 perce

Az idény végén felhagy a kézilabdázással Nathalie Hagman

Kézilabda
47 perce

Udvardy Panna háromjátszmás győzelemmel kezdett a bogotái teniszversenyen

Tenisz
54 perce

Hazai pályán vághat vissza a Volán a Graznak az ICEHL elődöntőjében

Jégkorong
1 órája

Simon Petrát dicsérte a Fradi norvég beállója a Dortmund elleni párharc után

Kézilabda
1 órája

Olasz „kém” a bosnyákok edzésén – váratlan incidens a kedd esti pótselejtező előtt

Foci vb 2026
1 órája

Jasmin Mesanovic: Nem lesz könnyű az olaszoknak ellenünk

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik