MLSZ: első évében felülmúlta a várakozásokat a telki edzőközpont

MTI MTIMTI MTI
2010.04.30. 17:14
Címkék
Czuppon Péter ügyvezető igazgató szerint a Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) egy éve átadott telki edzőközpontja minden tekintetben felülmúlta a várakozásokat.

„Akár a kihasználtságot, akár az ismertséget, a népszerűséget, illetve az ezzel együtt járó rentabilitást tekintjük, jobb volt az első év, mint azt vártuk" – fogalmazott a vasárnap egyéves komplexum vezetője az MTI-hez pénteken eljuttatott beszámolóban.

A létesítmény 64 szobás, négycsillagos szállodájával és négy pályájával elsősorban a különböző labdarúgó-válogatottak számára épült, de edzőtáborozott ott három élvonalbeli és egy másodosztályú gárda, illetve a férfi és a női kézilabda-válogatott, továbbá sor került íjász-, illetve táncbajnokságra is.

Az évértékelés szerint összesen 45 alkalommal lehetett volna kitenni a komplexum kapujára a "megtelt" táblát, 22 országból érkeztek vendégek, köztük összesen 21 ország különböző labdarúgó-válogatottjának játékosai. Emellett 37 céges rendezvénynek is otthont adott az edzőközpont.

A létesítmény 64 szobás, négycsillagos szállodájával és négy pályájával elsősorban a különböző labdarúgó-válogatottak számára épült, de edzőtáborozott ott három élvonalbeli és egy másodosztályú gárda, illetve a férfi és a női kézilabda-válogatott, továbbá sor került íjász-, illetve táncbajnokságra is.

Az évértékelés szerint összesen 45 alkalommal lehetett volna kitenni a komplexum kapujára a "megtelt" táblát, 22 országból érkeztek vendégek, köztük összesen 21 ország különböző labdarúgó-válogatottjának játékosai. Emellett 37 céges rendezvénynek is otthont adott az edzőközpont.

Legfrissebb hírek

A legkellemetlenebb ellenfél – a Maja Chwalinska-portré

Képes Sport
1 perce

Kézilabda: Grosch Vivien Marosvásárhelyre igazolt – hivatalos

Kézilabda
6 perce

Hatalmas volt az öröm Dél-Afrikában is – videó

Foci vb 2026
16 perce

Távozott a DVSC-től és részt vesz a szerződés nélküli profik csapatkereső táborában

Labdarúgó NB I
32 perce

Suscsák Máté és Vámosi Georgina lettek az év futsalosai

Labdarúgó NB I
41 perce

Népsport: A vesztesek hangja

Népsport
44 perce

Íme, a mai, holnap hajnali felhozatal!

Foci vb 2026
50 perce

Jürgen Klopp véleménye a kötelező ivószünetekről

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik