London 2012: Wade után Bosh is lemondta a szereplést

Vágólapra másolva!
2012.06.29. 22:10
Címkék
Dwyane Wade után az NBA-bajnok Miami Heat nagy hármasának másik tagja, Chris Bosh is bejelentette, hogy nem lesz ott a londoni olimpián. A csatár úgy döntött, inkább kikúrálja a rájátszásban őt végig gyötrő sérülését, hogy a következő idényre megfelelő állapotba kerüljön.

„Nagyon súlyos sérülése volt Chrisnek, de a fogait összeszorítva idő előtt visszatért és játszott vele a rájátszásban, mert részt akart vállalni a bajnoki cím megszerzésében – mondta a playoff második körében megsérülő, kilenc meccset kihagyó Bosh ügynöke. – Még mindig fájdalommal ébred, nem tud sántítás nélkül járni. Ha nem kúrálja ki, azt kockáztatja, hogy ez a fájdalom az egész hátralévő karrierjét végigkíséri, krónikussá válik a sérülése. Nagyon sajnálja, mert szép emlékei vannak 2008-bólé, és újra át akarta élni."

Mike Krzyzewski szövetségi kapitány július 7-én hirdeti ki olimpiai keretét, amelyben a Heatet a nagy trió harmadik tagja, LeBron James képviseli.

Legfrissebb hírek

Bódog Tamás: Ilyen az a meccs, amelyben van szenvedély és lelkesedés

Labdarúgó NB I
11 perce

Videó: Lady Gaga és Ricky Martin is feltűnt – ilyen volt a Super Bowl félidei koncertje

Amerikai sportok
1 órája

„A védelem nyeri a bajnokságot, és ezt megmutatkozott most is” – Jaxon Smith-Njigba a SB-győzelem után

Amerikai sportok
1 órája

Szembejött a valóság a Patriotsszal: másodszor nyert Super Bowlt a Seahawks

Amerikai sportok
2 órája

A Cadillac a Super Bowl alatt, a Times Square-en leplezte le a 2026-os autófestését – videó

F1
2 órája

Super Bowl: elképesztő hamburger és a szokásos őrült árak – kép

Amerikai sportok
4 órája

Viccnek is rossz – Szöllősi György publicisztikája

Egyéb egyéni
6 órája

A csettintés – Smahulya Ádám jegyzete

Angol labdarúgás
6 órája
Ezek is érdekelhetik