A belga Het Laatste Nieuwsban kedden napvilágot látó információ szerint Juhász Roland, a belga labdarúgó-bajnokságot vezető Anderlecht magyar védője iránt a német Mönchengladbach és a török Besiktas is érdeklődik.
A lap internetes oldalán kedden megszellőztetett, a belga és holland sportportálokat futótűzként bejáró pletyka a Mönchengladbach esetében összeget is tartalmaz; eszerint a brazil Dante utódját kereső német csapat, a bajnokság pillanatnyi negyedik helyezettje akár hárommillió eurót is hajlandó lenne áldozni az ügyletre.
Néhány nappal ezelőtt a Gladbachot egy másik magyar játékos, Szalai Ádám esetleges szerződtetésével kapcsolatban is emlegették.
Juhász brüsszeli szerződése 2014 júniusáig szól, de a távozása egy ideje minden átigazolási időszakban téma.
Legfrissebb hírek
Ezek is érdekelhetik







