Csehország: Róth Ferenc két gólt vágott korábbi csapatának

2011.04.12. 13:12
Címkék
Róth Ferenc két gólja döntötte el a Viktoria Plzen II–Sokol Ovcáry mérkőzést (0–2) a cseh labdarúgó-bajnokság harmadosztályának legutóbbi fordulójában.

A korábban a plzeniek első csapatában is megforduló, ebben a szezonban a Sokolt erősítő magyar légiós fejjel szerzett vezetést a szünet után, majd nem sokkal később újra betalált, beállítva a 2–0-s végeredményt.ebben a szezonban a Sokolt erősítő magyar légiós fejjel szerzett vezetést a szünet után, majd nem sokkal később újra betalált, beállítva a 2–0-s végeredményt.

A hétvégi forduló után a Sokol a 4. helyen áll a harmadosztály cseh csoportjában (a másik a morva), és a második helytől három, az elsőtől 16 pont a lemaradása.

Legfrissebb hírek

Clayton nyert Brightonban, és újra első a darts Premier League-ben

Egyéb egyéni
3 órája

Pénteki sportműsor: Puskás Akadémia–ETO FC és Ferencváros–Diósgyőr az NB I-ben

Minden más foci
4 órája

50 nap múlva BL-döntő a Puskásban!; Tóth Balázs: Jó lenne szintet lépni

E-újság
4 órája

Férfi kosár Euroliga: Isztambulban nyert a Real Madrid, négy csapat már biztosan negyeddöntős

Kosárlabda
4 órája

Videó: VAR-ozás után adták meg Mocsi gólját, simán nyert a Rizespor

Légiósok
5 órája

Semmi sem lehetetlen – Thury Gábor jegyzete

Magyar válogatott
5 órája

Melbourne-i időutazás – Kő András publicisztikája

Egyéb egyéni
5 órája

Ollie Watkins duplázott Bolognában; a Porto elképesztő öngól miatt nem győzött az El-negyeddöntő első meccsén

Európa-liga
5 órája
Ezek is érdekelhetik