Dortmund: Nagy csapás számomra, hogy Klopp nem számol velem - Hajnal

2010.09.02. 13:21
Címkék
Mint korábban beszámoltunk róla, Hajnal Tamás nehéz helyzetben van csapatában, ugyanis a Borussia Dortmundnál nem jut játéklehetőséghez. A magyar válogatott középpályás a német Bildnek elmondta, másképp képzelte el jövőjét a csapatnál, és jobban örült volna neki, ha hamarabb kiderül, hogy már nem számítanak rá.

„Természetesen nagy csapás számomra, hogy Klopp már nem számít rám. Egészen máshogy képzeltem el a jövőt a csapatnál. Így nem túl kellemes a helyzetem, de továbbra is harcolok a helyemért. Talán tanácsosabb lett volna mindkét fél szempontjából, ha hamarabb közlik, hogy már nem számolnak velem” – nyilatkozta Hajnal.

„Tamás továbbra is együtt fog edzeni a csapattal, annak ellenére, hogy tudja, jelenleg többen is megelőzik őt a posztján” – idézi a Bild Hajnal edzőjét, Jürgen Kloppot.

Legfrissebb hírek

Vízilabda: az 5. helyért folytatják a magyarok az U20-as férfi Eb-n

Utánpótlássport
35 perce

Új részvételi rekord a legnagyobb hazai szabadidős sporteseményeken

Csupasport
57 perce

Kosár: a 15. helyet szerezték meg az U16-os fiúk a B-divíziós Eb-n

Utánpótlássport
59 perce

RB Leipzig: szárnyakat adnak a tehetségnek és a költségvetésnek is 

Német labdarúgás
1 órája

Óriási országos csúccsal Eb-döntős a 4x100-as női váltónk!

Atlétika
1 órája

Meghosszabbították a vb-érmes magasugró, Akimenko eltiltását

Atlétika
1 órája

FTC: „Csak egy sokat dolgozó fiú vagyok a klubban” – Kubatov Gábor indul az októberi elnökválasztáson

Labdarúgó NB I
1 órája

Bohdan Melnik: Itt az ideje, hogy legyőzzük a Szparit!

Labdarúgó NB I
2 órája