FTC: Andrezinho valószínűleg távozik, már mindenkitől elköszönt

2011.11.05. 12:03
Címkék
A labdarúgó NB I-ben szereplő Ferencváros brazil légiósa, Andrezinho nagy valószínűséggel távozik az Üllői útról, legalábbis erre enged következtetni a játékosnak a Facebook-ra kirakott pénteki üzenete.

„Köszönök mindent az FTC-nek, a csapattársaimnak és a szurkolóknak, akik végig biztattak a pályán! Megtiszteltetés volt viselni az FTC szent mezét" – áll a rövid üzenetben. Később konkrét szurkolói kérdésre meg is erősítette a távozását. A klubnál még nem jelentették be hivatalosan a szakítás tényét.

Mint ismert, Andrezinho Liban Abdival együtt kegyvesztetté vált a Fradinál, amiben a viselkedésük és az új szerződés aláírásának megtagadása egyaránt szerepet játszott. Abdi számára volt visszaút, többször már újra pályára is lépett az első csapatban. Andrezinho a második együtteshez tért vissza, de úgy tűnik, végül elválnak az útjaik a Fradival.
Legfrissebb hírek

Vincenzo Montella változtat Koszovó ellen

Foci vb 2026
16 perce

Két magyar rontott, három javított a legjobb százban a tenisz-világranglistán

Tenisz
44 perce

Női kézi BL: megújulva várná a Metzet az FTC

Kézilabda
50 perce

Dino Zoff szerint az olaszok kijutnak a világbajnokságra – de ha nem…

Foci vb 2026
53 perce

Kimissimo! Bravissimo! – az F1-es Japán Nagydíj sajtóvisszhangja

F1
1 órája

Berke Balázs Topolyán vezet válogatott mérkőzést

Minden más foci
1 órája

Mészáros Mátyás: Teljesítettük, amiért jöttünk

Vízilabda
1 órája

Kovács Kálmán: Kíváncsi vagyok, milyen koncepció szerint halad majd tovább a Honvéd

Labdarúgó NB II
1 órája
Ezek is érdekelhetik