NB II: nem igazol senkit az Orosháza, cél a bennmaradás

Vágólapra másolva!
2011.12.12. 09:23
Címkék
A 11. helyről várhatja a tavaszi folytatást az NB II Keleti csoportjában szereplő Orosháza FC labdarúgócsapata.

A békési együttes a középmezőny elérését tűzte ki célul, és ezt a feladatot teljesítette is a nehézségek ellenére.

„A középmezőny volt az eredeti célkitűzés a szezon elején, úgy gondolom, hogy ezt sikerült is teljesíteni. Masszív csapattá váltunk, annak ellenére, hogy a körülmények nem mindig voltak ideálisak. Volt olyanra példa, hogy tizenhárom játékost tudtam összeszedni egy meccs előtt. Rengeteg volt a sérültünk, gondolok itt elsősorban Alekszandar Randelovicsra, akit csak az utolsó néhány meccsen tudtam bevetni. Eléggé hiányoznak a sorozatos döntetlenek miatt elhullajtott pontok is. Úgy érzem, a különböző hátráltató okok ellenére megtettünk minden tőlünk telhetőt” – fogalmazott értékelésképp az nb2.hu kérdésére Major László vezetőedző, aki nem számíthat arra, hogy a tavasszal több játékosból gazdálkodhat.

„Nem tervezzük, hogy játékosokat igazolunk a szünetben, a jelenlegi kerettel kell megoldanunk a tavaszt” – mondta Major, majd hozzátette: „A tavaszi cél továbbra is a biztos bennmaradás és minél jobb hely elérése a középmezőnyben. Önkormányzati segítséggel kicsit rendbe teszik a pályánkat, ami sokat jelent nekünk, hiszen minden héten azon kell készülnünk.”

Legfrissebb hírek

Csütörtöki sportműsor: a Paks Kolozsváron játszik a továbbjutásért az El-ben

Minden más foci
5 órája

Révész Attila: Az első hatba kerülés a cél a Kisvárdánál; Windecker József: Ha küzdünk, Kolozsváron is lehet keresnivalónk

E-újság
5 órája

BL-selejtező: a Ludogorec hosszabbítás után jutott tovább Mezőkövesden

Bajnokok Ligája
5 órája

Girelli a hajrában négy közé fejelte az olaszokat a női labdarúgó Európa-bajnokságon

Minden más foci
5 órája

Újabb amerikai show – Bobory Balázs publicisztikája

Minden más foci
6 órája

Geometria – Somogyi Zsolt jegyzete

Európa-konferencialiga
6 órája

Villámcsapásban elhunyt az olimpiai bronzérmes norvég síelő

Téli sportok
6 órája

Két és fél hétre leáll az NHL az olimpia miatt

Amerikai sportok
7 órája
Ezek is érdekelhetik