NB II, Kelet: a REAC három gólja három pontot ért a Szeged ellen

2011.11.18. 19:20
A másodosztályú labdarúgó-bajnokság Keleti csoportjában a REAC hazai környezetben háromgólos győzelmet aratott a Szeged ellen.

A rákospalotaiak már a szünetben két góllal elhúztak, a vendégek a 29. percben létszámban megfogyatkoztak, majd a 64. percben történt újabb kiállítást követően kilencen fejezték be a mérkőzést.

NB II, KELETI CSOPORT, 14. FORDULÓ
REAC–SZEGED 2011 3–0 (2–0)
Budai II László Stadion, 200 néző. V: Veizer (Berettyán, Horváth R.)
REAC: Kunsági – Sós, Kornis, Menyhért, Gulyás M. – Cseri G. (Kovács B., 81.) – Kiss K. (Tóth P., 69.), Böőr, Kiss T. (Bacskai, 73.) – Jovánczai, Szabó Zs. Vezetőedző: Mátyus János
SZEGED: Trepák – Laczkó J., Magyar Gy., Tóth I., Radnai – Reyes (Varga I., 10.), Nagy Z., Puskás Cs. (Kazi, 85.), Podonyi – Orosz M., Folmer. Megbízott edző: Takács László
Gólszerző: Szabó Zs. (1–0) a 7., Gulyás M. (2–0) a 30., Szabó Zs. (3–0) a 65. percben
Kiállítva: Radnai (a gólhelyzetben lévő Kiss Károly fellökéséért) a 29., Nagy Z. (második sárga lap után) a 64. percben
Mátyus János: – Fiatal csapatom hetek óta nagyszerű formában játszik, örülök neki, hogy szorosan tapadunk az élbolyhoz.
Takács László: – A két kiállítás ellenére becsülettel helytálltunk, igaz, a második piros lapot vitathatónak éreztem.