Nyíregyháza: a város vezetősége megdöbbent a tulajdonos nyilatkozatán

Vágólapra másolva!
2011.09.16. 10:51
Címkék
Nyíregyháza polgármesteri hivatala a Nemzeti Sport Online-hoz eljuttatott levelében cáfolta azt az információt, amelyet a Spartacust üzemeltető gazdasági társaság tulajdonosa, Faragó Attila nyilatkozott a Nemzeti Sportnak. A városvezetéstől megtudtuk: nem a klub, hanem egy helyi vállalkozó bérli a Nyíregyháza Spartacus Klubházát, és nem a Faragó által közölt havi 2 millió forintért, hanem 580 ezerért.

„A tulajdonos helyett egy helyi vállalkozó kötött szerződést december 31-ig a Klubház bérletére vonatkozóan. Ez a vállalkozó fizette be a Klubház egyhavi bérleti díját (580 ezer forint), valamint háromhavi kaució összegét. Összesen 2 320 000 Ft-ot. A csapat így jelenleg szívességi alapon használhatja tovább a Klubház épületét" – állt a Rendes Sándor, Nyíregyháza Megyei Jogú Város szóvivője által szerkesztőségünkhöz elküldött levélben.

„Érthetetlen a klub tulajdonosának azon kijelentése, hogy a városvezetés nem működik együtt vele. Ha a városvezetés – a jelenlegi áldatlan helyzetben – nem segítette volna a megállapodás létrejöttét, akkor a nyíregyházi csapatnak ma már nem lenne öltözője, irodahelyiségei és ezen a hétvégén már nem léphetett volna pályára" – folytatódik a levél.

Legfrissebb hírek

Szepesi György felkiáltása és Véber György kérdése – keressük a magyar futball legjobb idézetét!

Magyar válogatott
25 perce

Palmert dicséri a nemzetközi sajtó a klub-vb döntője után

Klub-vb
27 perce

Két támadó is révbe érhet az Arsenalnál, ma bejelenthetik a Real új balbekkjét – hétfői transzferhíradó

Minden más foci
35 perce

A magyar férfi vízilabda-válogatott ötgólos győzelmet aratott Japán ellen a vizes vb-n

Vizes vb 2025
36 perce

Üzbegisztánban folytatja a DVTK-tól távozó kapus – hivatalos

Labdarúgó NB I
57 perce

Gerliczki Máté: Remélem, érdemes lesz beszélni erről az együttesről

Labdarúgó NB I
1 órája

Luis Enrique az elveszített klubvilágbajnoki döntő után: Nem vagyunk vesztesek!

Klub-vb
1 órája

A második meccsét is kilenc góllal nyerte meg az amerikai férfi pólócsapat a vizes vb-n

Vizes vb 2025
1 órája
Ezek is érdekelhetik