NB II Nyugati csoport: a Pápa nyerte a rangadót Gyirmóton

2008.10.05. 00:53
Nagyon fontos, 2–1-es győzelmet aratott Gyirmóton a labdarúgó NB II 9. fordulójában a Lombard Pápa csapata.
A pápaiak a 15. percben Schrancz Tamás szép szabadrúgásával szereztek vezetést, majd Szabó Zsolt révén a kapufát is megdöngették. A vendégek még a szünet előtt növelték előnyüket Denisz Rebrik találatával, a Gyirmót Kozmér büntetőjével válaszolt az 58. percben – ráadásul a tizenegyes előtti szabálytalansága után Rajnay a kiállítás sorsára jutott.A 85. percben Boros a létszámot még egalizálta, miután őt is kiállította Németh Ádám játékvezető, de a Gyirmót már az eredményt nem tudta kiegyenlíteni. 2–1-es győzelmével a Pápa négy pontra megközelítette a listavezető gyirmótiakat.

LABDARÚGÓ NB II

NYUGATI CSOPORT, 9. FORDULÓ
GYIRMÓT SE–LOMBARD PÁPA TERMÁL FC 1–2 (0–2)
Győr-Gyirmót, 1000 néző. Vezette: Németh Á. (Butkai Zs., Márton Zs.)
GYIRMÓT: Boros T. – Pirka, Böjte, Kozmér, Szabó Cs. – Ribi, Baumgartner (Horváth R., 76.), Kiss Zs. (Polyák, 62.), Nagy L. (Nyári T. –, 62.) – Kovacsics, Bieder
Vezetőedző: Kiprich József
PÁPA: Szűcs L. – Tóth G., Farkas A., Császár A., Rajnay – Varga G., Schrancz, Gyömbér (Germán, 16., Sipos, 60.), Imrik – Szabó Zs. (Venczel, 82.), Rebryk
Mb. edző: Kovács László
Gólszerző: Schrancz (0–1) a 15., Rebryk (0–2) a 44., Kozmér (11-esből, 1–2) az 58. percben
Kiállítva: Rajnay (második sárga lap) az 57., Boros T. (elütötte a kapura törő Venczelt) a 84. percben
Kiprich József: – Sajnos egy félidőt átaludtunk, a szünet után azonban nem tudtuk behozni a hátrányunkat.
Kovács László: – A Nyugati csoport rangadójához méltó mérkőzés volt, melyen ragyogó ellenfelet győztünk le. Minden tiszteletem a játékosaimé.