MLSZ: hivatalosan is felfüggesztette Lengyel Kolosékat a fegyelmi bizottság

Vágólapra másolva!
2011.02.15. 23:09
Címkék
A Magyar Labdarúgó-szövetség már múlt héten döntött arról, hogy felfüggeszti a Bulgária–Észtország (2–2) mérkőzésen a szövetség engedélye nélkül közreműködő játékvezetői hármast, ma pedig az MLSZ fegyelmi bizottsága is megerősítette a döntést.

Az MLSZ fegyelmi bizottsága a FIFA és az MLSZ szabályzatainak megsértése, fegyelmi vétség elkövetésének alapos gyanúja miatt fegyelmi eljárás lefolytatását rendelte el Csák János, Lengyel Kolos és Selmeczi Krisztián játékvezetőkkel szemben, játékvezetői tevékenységük folytatását az I. fokú fegyelmi határozat meghozataláig felfüggesztette – adta hírül a szövetség hivatalos honlapja.

Ezzel vált hivatalossá az a döntés, melyről már múlt héten tájékoztatta a Nemzeti Sportot az MLSZ jogi és sajtóirodájának vezetője, Borbély Zoltán.

Az üggyel kapcsolatos fegyelmi eljárás lefolytatására a fegyelmi testület elnöke 2011. február 25-én (kedd) 13 órától fegyelmi tárgyalás megtartását rendelte el, amelyre Csák János, Lengyel Kolos és Selmeczi Krisztián játékvezetők és Vágner László, az MLSZ Játékvezető Bizottság elnöke kap idézést.

TOVÁBBI FEGYELMI HATÁROZATOK

NB I
Farkas Balázs (DVSC): 1 soron következő barátságos nemzetközi mérkőzésre szóló eltiltás

Női és férfi futsal bajnokságok és kupák

Tatár György (Borsod Volán): 3 soron következő U19-es futsal bajnoki mérkőzésre szóló eltiltás
Gara György Bence (Cső-Montage): 2 soron következő U19-es futsal bajnoki mérkőzésre szóló eltiltás
A testület Hauer Viktort (Nagykáta) a labdarúgó-mérkőzésektől 2011. március 28-ig szóló eltiltásban részesítette.

A bizottság a Rákosmenti FC–Dunaújvárosi Főiskola NB II-es férfi mérkőzésen történt rendezési hiányosságok miatt a Rákosmenti FC-t kötelezi, hogy a soron következő 2 hazai NB II-es bajnoki mérkőzésén 1–1 szövetségi ellenőrt fogadjon és eljárási költségeiket viselje.

Legfrissebb hírek

Vívás: három női tőrözőnk a vancouveri vk-viadal főtábláján

Egyéb egyéni
4 perce

NHL: hetedik meccs dönt a Colorado–Dallas párharcban

Amerikai sportok
11 perce

Jógalégzéssel jutott a csúcsra – B. Nagy Pál 90 éves

Egyéb egyéni
58 perce

Littler ötödik tornáját nyerte meg a darts Premier League-ben

Egyéb egyéni
7 órája

Trumpnál az előny a sznúker-vb elődöntőjében

Egyéb egyéni
7 órája

Már most a csúcson – Cselőtei Márk publicisztikája

Bajnokok Ligája
8 órája

Pénteki sportműsor: négyes döntőben játszik az FTC a női vízilabda BL-ben

Minden más foci
8 órája

NS-kerekasztal: Szoboszlai maradjon még Liverpoolban!; László Csaba hallani sem akar a Sepsi OSK kieséséről

E-újság
8 órája
Ezek is érdekelhetik