DVTK: a pápa áldását kéri a klubra a kisebbségi válogatott szövetségi edzője

2010.03.02. 15:21
Címkék
A Soproni Liga utolsó, 16. helyén szerénykedő DVTK tartalékcsapatának edzője, Földesi Károly a kisebbségi válogatott szövetségi kapitányaként Olaszországba utazott. Földesi a vatikáni látogatása során találkozik XVI. Benedek pápával, akinek áldását kéri majd a diósgyőri klubra.
„Mezei István a kisebbségi válogatott mellett a Rajkó zenekart is menedzseli, és amikor tavaly koncerteztek a Vatikánban, felvetődött, hogy a pápai testőrséget adó svájci gárda csapatával játsszunk egy mérkőzést” – mondta Földesi. „Megnézzük a Vatikánt, s olyan helyre is be tudunk menni, ahová egy átlagos turista nem biztos. Személy szerint engem az a megtiszteltetés ért, hogy egyike vagyok annak a négy embernek, akit fogad a pápa. Azt gondolom, hogy ez egy vissza nem térő alkalom: a Szentatya áldását fogom kérni a DVTK mindkét csapatára és a klubra is” – olvasható a diósgyőri klub hivatalos honlapján.
Legfrissebb hírek

Ezért lassulhatott le Gulácsi lehetséges klubváltása

Légiósok
15 perce

„A FIFA nem folytathatja tovább sportágunk felhasználását a saját és barátai meggazdagodása érdekében” – újabb közleményt adott ki az UEFA

Foci vb 2026
21 perce

Azeri középpályást igazolt a Kisvárda – hivatalos

Labdarúgó NB I
29 perce

További jegyeket dobott piacra az FTC a Real Madrid elleni meccsre

Labdarúgó NB I
1 órája

Tóth Fruzsina kihagyja az augusztusi röplabda Eb-t

Röplabda
1 órája

Vívó-vb: „Ez a világ legjobb csapata”

Egyéb egyéni
1 órája

Felkészülés: ismét kikapott a Dortmund; tizenegyesekkel nyert a Tottenham

Angol labdarúgás
2 órája

Bódis Tamás harmadik lett a brutális ultramaratonon

Csupasport
2 órája