Bundaügy: az ORFK vizsgálja, hogy történt-e bűncselekmény

MTI/NSO MTI/NSOMTI/NSO MTI/NSO
Vágólapra másolva!
2009.11.30. 15:45
Címkék
A rendőrség a bundabotrányról szóló, a Nemzeti Sportban megjelent újságcikkek és a sportolók által elmondottak alapján vizsgálja, hogy történt-e bűncselekmény, és szükséges-e nyomozást elrendelni – mondták az MTI érdeklődésére az Országos Rendőr-főkapitányság szóvivői irodáján.

A Magyar Labdarúgó-szövetség jogi alelnöke, Helmeczy László már korábban elmondta a Nemzeti Sportnak, hogy a megjelent információk alapján bejelentést tesznek az illetékes hatóságnak, és az ő feladatuk lesz eldönteni, indítanak-e nyomozást.

Mint ismeretes, a Nemzeti Sport hétfői számában Somodi Bence, korábbi U20-as válogatott kapus ismerte be, hogy megpróbálták megvesztegetni, és ugyancsak vesztegetési kísérletről számolt be a másodosztályú Szigetszentmiklós egyik futballistája.  

Legfrissebb hírek

Kettős svéd siker a női síatlon-versenyen

Téli olimpia 2026
24 perce

Superliga: FK Csíkszereda–UTA Arad

Minden más foci
33 perce

NB II: BVSC-Zugló–Aqvital FC Csákvár

Labdarúgó NB II
35 perce

Szerb Szuperliga: Javor–Topolya

Minden más foci
35 perce

Férfi vízilabda ob I: simán nyert otthon a Ferencváros

Vízilabda
43 perce

NB I: kölcsönadta elefántcsontparti támadóját a Debrecen – hivatalos

Labdarúgó NB I
48 perce

Joan Laporta klubelnök meghívta a Barcelona díszpáholyába a Nobel-díjas Krasznahorkai Lászlót

Minden más foci
55 perce

A svájci női jégkorongozóknál is felbukkant a norovírus

Téli olimpia 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik