Bundabotrány: német források szerint áprilisban és májusban játszották a gyanús magyar meccseket

Vágólapra másolva!
2009.11.24. 11:57
Címkék
Újabb részletek láttak napvilágot az egész európai futballt behálózó bundabotránnyal kapcsolatban: a tekintélyes német Süddeutsche Zeitung információi szerint 2009 áprilisában és májusában rendezték azokat a magyar bajnoki mérkőzéseket, amelyeket manipuláltak.

A Süddeutsche Zeitung beszámolójából kiderült, hogy egy budapesti klub két meccsét vizsgálják, a szóban forgó találkozókat idén áprilisban és májusban játszották.

A lap nem nevezi meg, hogy melyik fővárosi csapat az érintett, ám korábban a Bild című bulvárlap azt írta, hogy többek között az Újpest mérkőzéseit is vizsgálják. Igaz, a legnagyobb példányszámú német napilap 13 olyan magyar bajnokiról tud, amelyen manipulálták az eredményt.

Legfrissebb hírek

Alpesisí-vk: Tóth Zita 43. lett Courchevelben

Téli sportok
39 perce

A Szolnoki Olaj 11 ponttal győzött, és továbbjutott a kosár BL-ben

Kosárlabda
54 perce

Börtönbüntetésre ítélték az ámokfutót, aki a Szoboszlaiék bajnoki címét ünneplő tömegbe hajtott

Angol labdarúgás
1 órája

Sportlövészet: az EYOF-érmesek remekeltek a légpuskás Eb-válogatón

Utánpótlássport
1 órája

Luis Enrique a legjobb férfi edző, Aitana Bonmatí zsinórban harmadszor a legjobb női játékos

Minden más foci
2 órája

Az Aranylabda megnyerése után a FIFA-nál is az év legjobbja lett Ousmane Dembélé

Minden más foci
2 órája

Darts-vb: Alan Soutar képtelen volt kikapni, 15 elrontott meccsnyíl után jutott tovább

Egyéb egyéni
2 órája

Óriási összeggel tartozik McLaughlin-Levrone-éknak Michael Johnson csődöt jelentő atlétikai sorozata

Atlétika
2 órája
Ezek is érdekelhetik