NB I B: Szeged-Makó 1-3

A mérkőzésről tudósított: THÉKES ISTVÁNA mérkőzésről tudósított: THÉKES ISTVÁN
Vágólapra másolva!
2005.03.20. 22:45
Címkék
A Bány Tamás, Szabó Sándor duó jószerivel negyedóra alatt lerendezte a Csongrád megyei rangadót. A 36. perc történései, a kiállítás és a szépítő gól váratlan fordulatot adott a küzdelemnek. A szünet után egykapuzott a Szeged, ám fölényét képtelen volt gólra váltani, miközben a vendégek is vezettek néhány veszélyes támadást.

Halász Krisztiánnak alighanem keserû emlék marad a Makó elleni meccs, mert noha nem volt sok dolga, háromszor is a kapujába került a labda (Fotó: M. Németh Péter)
Halász Krisztiánnak alighanem keserû emlék marad a Makó elleni meccs, mert noha nem volt sok dolga, háromszor is a kapujába került a labda (Fotó: M. Németh Péter)
Halász Krisztiánnak alighanem keserû emlék marad a Makó elleni meccs, mert noha nem volt sok dolga, háromszor is a kapujába került a labda (Fotó: M. Németh Péter)
6. perc: Bány a jobb oldalról ívelt középre, a balösszekötő helyén érkező Szabó Sándor nyolc méterről a kapu bal oldalába fejelte a labdát.
0-1
13. perc: Bány jobb oldali hatalmas bedobását követően Szabó Sándor tíz méterről középről a jobb alsó sarokba lőtt.
0-2
33. perc: Kazán büntetőjét Halász kiütötte, a makói hátvéd ismételt, és tíz méterről a kapu bal oldalába fejelte a labdát.
0-3
36. perc: Czifrák fejesénél Varga Róbert kézzel ütötte el a labdát. A játékvezető piros lapot mutatott fel, és tizenegyest ítélt. A büntetőből Babos Áron a jobb alsó sarokba helyezte a labdát. 1-3

Sárga lap: Halász (labdaelrúgásért) a 26., Babos Á. és Scheiber (kakaskodásért) a 31., Czifrák (Scheiber megrúgásáért) a 69. percben
Kiállítva: Varga R. a 36. percben
Szögletarány: 13:3 (3:2)

Mestermérleg
Marko Milosevics: - Tartalékos csapatunk második félidőbeli teljesítménye biztató a jövőre nézve.
Takács Zoltán: - Az első félidőben futballoztunk, a másodikban küzdöttünk, és ez megérdemelt győzelmet eredményezett.
Legfrissebb hírek

Vámos Petra vezérletével nyert a Metz a női kézilabda Bajnokok Ligájában

Kézilabda
16 perce

Mariano Gómez a derbi után: Úgy éreztem magam, mintha egy argentin bajnokin lennék

Labdarúgó NB I
27 perce

Téli olimpia: norvég siker a férfi szabadstílusú sízők slopestyle selejtezőjében

Téli olimpia 2026
36 perce

Büntetőt hibázva simán elbukta a Slovan elleni rangadót a DAC

Minden más foci
41 perce

Német vezetés férfi szánkó egyesben két futam után

Téli olimpia 2026
41 perce

A Napoli a borzasztó kezdés után is nyert Genovában

Olasz labdarúgás
45 perce

Vívó-vk: a nyolcaddöntőben búcsúzott a férfi párbajtőrcsapat Heidenheimben

Egyéb egyéni
57 perce

Jól kezdődött a szezon, megdöntené maratoni egyéni csúcsát

Csupasport
1 órája
Ezek is érdekelhetik