Nem halogatható az építés

Á. L.Á. L.
2004.04.05. 21:36
Címkék
Nyílt levélben fordult Gyurcsány Ferenc sportminiszterhez, valamint Debrecen szocialista politikusaihoz Kósa Lajos, a megyei jogú város polgármestere a nagyerdei stadion rekonstrukciója ügyében.
A 3.5 milliárdból épülő, 30 ezer férőhelyes multifunkcionális aréna építéséhez hiányzó egymilliárd forintot központi támogatásból remélik. A helyzetet bonyolítja, hogy Debrecen nem szerepel a stadionrekonstrukciós programban, azaz a létesítmény felújítására leghamarabb 2006-ban kerülhetne sor. A polgármester kijelentette, amíg a teljes összeg nem áll rendelkezésre, az építkezés nem kezdődik el, a tervek már készen vannak. A DVSC jelenlegi otthona, az Oláh Gábor utcai stadion a klublicenc követelményeinek nem felel meg, s bár bajnoki mérkőzéseknek vélhetően igen, a rekonstrukció fontossága nem kérdőjelezhető meg.
Legfrissebb hírek

Ismaila Sarr közben megdöntötte a szenegáli vb-rekordot

Foci vb 2026
3 perce

A Mercedest aggasztja a McLaren tempója az Osztrák Nagydíjon

F1
7 perce

A szenegáliak menetelése nagyon nem jó Skóciának

Foci vb 2026
12 perce

Javulnak Szenegál esélyei: két gyors gól, és már 3–0 az állás Irak ellen

Foci vb 2026
22 perce

Tovább pörgünk: a norvégok kihagytak egy büntetőt…

Foci vb 2026
32 perce

A harmadik Dembélé-gól különlegessége: minden francia labdához ért!

Foci vb 2026
37 perce

Gyász: elhunyt a Rába ETO válogatott csatára

Labdarúgó NB I
38 perce

Dembélé-tripla: ennél korábbi mesterhármas csak egyszer volt vb-n

Foci vb 2026
44 perce
Ezek is érdekelhetik