Barcelona is csábító lett

Á. L.Á. L.
2003.12.23. 20:12
Címkék
A mögöttünk lévő hétvégét Spanyolországban töltötte a DVSC-MegaForce "vezérkara", Szima Gábor elnök-tulajdonos Szilágyi Sándor ügyvezető és Szentes Lázár vezetőedző társaságában négy napig időzött az Ibériai-félsziget nagyobbik országában, Barcelona környékén, ahol a csapat februári edzőtáborozásának egyik lehetséges helyszínét, illetve a túra lehetőségeit vizsgálták.
Sándor Tamás öröme érthetô: a magyar tél várható viszontagságai helyett a Debrecen külföldön készülhet a Bruges elleni meccsre (Fotó: Németh Ferenc)
Sándor Tamás öröme érthetô: a magyar tél várható viszontagságai helyett a Debrecen külföldön készülhet a Bruges elleni meccsre (Fotó: Németh Ferenc)
Sándor Tamás öröme érthetô: a magyar tél várható viszontagságai helyett a Debrecen külföldön készülhet a Bruges elleni meccsre (Fotó: Németh Ferenc)
Sándor Tamás öröme érthetô: a magyar tél várható viszontagságai helyett a Debrecen külföldön készülhet a Bruges elleni meccsre (Fotó: Németh Ferenc)
Sándor Tamás öröme érthetô: a magyar tél várható viszontagságai helyett a Debrecen külföldön készülhet a Bruges elleni meccsre (Fotó: Németh Ferenc)
Sándor Tamás öröme érthetô: a magyar tél várható viszontagságai helyett a Debrecen külföldön készülhet a Bruges elleni meccsre (Fotó: Németh Ferenc)
A döntéssel – azaz milyen irányba indul el végül a bronzérmes együttes – mindazonáltal nem kapkodnak az illetékesek, Szentes Lázár és Szilágyi Sándor egybehangzó állítása szerint január első hetében hozzák meg. A három célpont: Törökország, azon belül Antalya; Olaszország, Pisa környéke és a már említett spanyol metropolis.
"Nem lesz könnyű dolgunk a választáskor, de ez legyen a legnagyobb bajunk – mondta Szilágyi Sándor. – Több szempont alapján választjuk ki a számunkra ideálisnak tűnő felkészülési helyszínt, természetesen a két legfőbb szempont a szakmai és az anyagi vonatkozású. Január ötödikén edz először együtt a csapat, beindul az élet azon a héten, hiszen addigra elkészül az együttes programja, és vélhetően már ekkor megkezdjük a tavaszi idényre érvényes bérletek árusítását. Ami viszont már most biztos: a február végi, Bruges elleni UEFA-kupa-meccs előtt hazajön a csapat az edzőtáborból, Debrecenből indulunk majd Belgiumba."
Legfrissebb hírek

Ismaila Sarr közben megdöntötte a szenegáli vb-rekordot

Foci vb 2026
3 perce

A Mercedest aggasztja a McLaren tempója az Osztrák Nagydíjon

F1
7 perce

A szenegáliak menetelése nagyon nem jó Skóciának

Foci vb 2026
12 perce

Javulnak Szenegál esélyei: két gyors gól, és már 3–0 az állás Irak ellen

Foci vb 2026
22 perce

Tovább pörgünk: a norvégok kihagytak egy büntetőt…

Foci vb 2026
32 perce

A harmadik Dembélé-gól különlegessége: minden francia labdához ért!

Foci vb 2026
37 perce

Gyász: elhunyt a Rába ETO válogatott csatára

Labdarúgó NB I
38 perce

Dembélé-tripla: ennél korábbi mesterhármas csak egyszer volt vb-n

Foci vb 2026
44 perce
Ezek is érdekelhetik