Kispest-Honvéd–FC Oradea (román) 1–1 (0–1)
Bozsik-stadion, 500 nézô. V: Vágner
Kispest: Tóth J. – Dubecz (Borgulya), Pandur, Filó – Mracskó, Bárányos, Erôs K., Takács Z. (Vadócz) – Torghelle, Sasu (Hercegfalvi), Hamar
A Kispest gólját Pandur szerezte.

Csak úgy porzott a salakos – a nagyváradiak nem kímélték magukat (Fotó: Németh Ferenc)

Csak úgy porzott a salakos – a nagyváradiak nem kímélték magukat (Fotó: Németh Ferenc)
"Szombaton, az eset után még azt hittem, hogy agyrázkódással megúszom – mondta Zombori. – Erre fel most derült ki, hogy eltört a járomcsontom, és így semmi fizikai megterhelést nem végezhetek. Tíz napig a fejemet is alig mozdíthatom… Bármilyen hirtelen mozdulattól bevérzik a bal szemem, úgyhogy az orvosok megtiltották a legkisebb igénybevételt is. Szomorú ez a helyzet, kezdhetek elölről majd mindent.”
Hogy a későbbiekben játszhat-e a futballista, az nemcsak egészségi állapotától, hanem egy szignótól is függ – Zombori Zalán ugyanis még nem írta alá a szerződését: "Egyetlen olyan pont volt, amelyben nagyobb toleranciát kértem a vezetőségtől, és úgy tűnik, megoldódott az ügy. Szombaton, az edzőmeccs után írtuk volna alá a végleges megállapodást, de mint tudjuk, nekem sajnos hamarabb és jóval kellemetlenebbül ért véget a mérkőzés. Azonban napokon belül pótoljuk, amit a hét végén kényszerűségből elmulasztottunk.”
Kedden viszont nem Zombori Zalán, avagy a vezetőség, hanem a pályára lépő csapat mulasztott – méghozzá egy sima győzelmet. A román FC Oradea – a másodosztályú gárda csatársorában Csehi Zoltán és ifjabb Szergej Kuznyecov is szerepelt – az első félidőben meglepte a Honvédot, és szép góllal vezetést is szerzett, ám fordulás után egy szögletet követően Pandur Péter nagyon határozott volt, és a hálóba fejelte a labdát.
Legfrissebb hírek
Ezek is érdekelhetik







