Erős Károlyt nem engedik el

K. Z.K. Z.
2003.01.21. 20:44
Címkék
Néhány napja kilenc élvonalbeli játékost soroltunk fel, akik a jövőben a Kispestet erősíthetik. Igen ám, de a hírbe hozottak közül egyre többen gondolják úgy, hogy még sincs kedvük a Bozsik-stadionban folytatni. Lakos Pál már kijelentette, hogy nem szívesen menne a Honvédhoz, Pető Zoltán és Zombori Zalán pedig ment volna, ám nem tudtak megállapodni a piros-feketék vezetőségével. Információink szerint meglepően kevés pénzt kínálnak a kispestiek a kiszemelt futballistáknak; könnyen elképzelhető, hogy jelentősebb igazolások nélkül marad a Kispest. Egyelőre csupán Hamar István szerződtetése tűnik valószínűnek, a korábban szinte biztos érkezőnek tűnő Erős Károly és Hrutka János nem tudja, hol folytatja."Még nekem sem sikerült megállapodnom a Honvéddal, de sokkal nagyobb baj, hogy az MTK sem tudott – mondta Erős. – Így péntektől a Hungária körúton kezdem el az edzéseket, és ha nem történik semmi, akkor nyárig várhatóan az MTK-ban maradok. Csak hát azt nem hiszem, hogy sok esélyem lenne a nagycsapatba kerülni…”Valamelyest különbözik ettől Hrutka helyzete: a Ferencváros ugyanis szívesen adná az egykori válogatott bekket, ám Furulyás János elnök szerint Hrutka nem akarja elfogadni a Kispest ajánlatát."Azt hittem, rendben van a honvédos szerződése – így az elnök. – Mondtam Kovács Attila menedzsernek, hogy velem meg tud állapodni, nyugodtan állapodjon meg a játékossal is. Hogy kettejük között hol tart az ügy, nem tudom, de szerintem sehol. Úgy látom, Hrutka ugyanazt a játékot játssza, amit másfél éven keresztül. Tudja, hogy elengedem, de szerintem nem akar menni – én meg nem erőltetem. Pedig a Fradi-ju-niorból nem könnyű nagycsapathoz szerződni… Most azt hallottam, hogy az Eintracht Frankfurt is megkereste őt, talán ezért vár a kispesti válasszal, pedig lassan döntenie kellene.…”Persze nemcsak Furulyás János, hanem maga Hrutka sem tudja, hova veti a – remélhetőleg – jó sorsa."Konkrétumokról még nem is beszéltünk a kispestiekkel, csak amolyan puhatolózó tárgyaláson voltunk túl – vázolta helyzetét a védő. – Abban maradtunk, hogy majd jelentkeznek. Egyelőre azonban senki sem hívott a Honvédtól. Bár nem akartam még most beszélni róla, de valóban megkerestek a Frankfurttól. A szituáció azonban ugyanaz, mint a Kispesttel – várok és várok.”
Legfrissebb hírek

Ferrari: Kissé furcsa, amikor sárga zászló mellett szerzed meg a pole pozíciót

F1
10 perce

Újra a németek meccsén működik közre a marokkói játékvezető

Foci vb 2026
11 perce

A potyázó Muslera elnézést kért a vb-n nyújtott teljesítménye miatt

Foci vb 2026
17 perce

Márton Richárd Eb-szintet úszott 200 pillangón

Úszás
18 perce

Triatlon-vk: szép magyar teljesítmények már az elődöntőben

Egyéb egyéni
20 perce

Az első meccs után visszalépett a címvédő a strandröplabda ob-n

Röplabda
24 perce

Argentína sötétkékben zárja az első szakaszt – a J-csoport mai mezei

Foci vb 2026
36 perce

Győzelemmel vette vissza régi nevét a Honvéd a Kisvárda ellen

Labdarúgó NB I
39 perce
Ezek is érdekelhetik