NBA: Shaquille O'Neal január közepén térhet vissza

MTI MTIMTI MTI
2007.01.02. 11:56
Címkék
Hosszú sérülése után várhatóan január 15-én léphet ismét pályára Shaquille O,Neal, az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokságban (NBA) címvédő Miami Heat sztárja.
Shaquille O'Neal
Shaquille O'Neal
Shaquille O'Neal
Shaquille O'Neal

"Nagyon jól érzem már most magam, igaz, még a futást és az ugrálást nem erőltetem. Most az a legfontosabb, hogy megfelelő kondícióba kerüljek, s ehhez azért még kell néhány edzés. Viszont csak akkor játszom újra, ha tökéletesen rendben leszek" - nyilatkozta O,Neal.

A 148 kilós óriás éppen korábbi csapata, a Los Angeles Lakers ellen térhetne vissza január 15-én.

A négyszeres bajnok (hármat a Lakersszel, egyet a Heattel nyert) center november 2-án szenvedett kisebb térdszalag-húzódást, ám tíz nappal később rásérült, így azóta nem számíthatott rá együttese, amely a nélküle eddig lejátszott 26 összecsapásából 16-ot elveszített.
Legfrissebb hírek

Szombati sportműsor: NB I; Brighton–Liverpool; DVSC–Odense és Óvár–Esztergom kézimeccsek

Minden más foci
1 órája

Férfi kosárlabda Euroliga: két vereség után újra nyert az éllovas Fenerbahce

Kosárlabda
1 órája

Tóth Alex: Érzem, hogy egyre jobb leszek; Takács-Kiss Virág: Öröm volt nézni, ahogyan együtt játszottunk

E-újság
1 órája

Rangadón aratott győzelemmel javított a Veszprém a futsal NB I rájátszásában

Labdarúgó NB I
1 órája

Huszonhatezer stoplis – Vincze András jegyzete

Labdarúgó NB I
2 órája

Csodák nélkül, de magyarokkal – Deák Zsigmond publicisztikája

Bajnokok Ligája
2 órája

A Villarreal fellépett a dobogóra

Spanyol labdarúgás
2 órája

Kétszer egyenlített a Bournemouth, az MU nem tudta megszakítani a „cseresznyések” veretlenségi sorozatát

Angol labdarúgás
2 órája
Ezek is érdekelhetik