Kerékpár: Cziráki István és Zelinka Gabriella sikere a hegyi ob-n

2011.10.02. 18:05
Címkék
Cziráki István és Zelinka Gabriella sikerét hozta az országúti kerékpárosok hegyi országos bajnoksága Parád és Kékestető között.

A vasárnapi viadalon a férfiak mezőnyében a Mátraháza utáni szerpentinen a címvédő Buruczki Szilárd (Kőbánya TC) és Cziráki (ORA-Hotels Carera) ellépett, és nagy küzdelmet vívott a csúcsig. Végül a hegyi hajrában az országúti számban nagyobb rutinnal rendelkező Cziráki diadalmaskodott.

A női mezőnyt a férfiakkal együtt indították. Az Aegon Teamben versenyző a címvédő Zelinka Gabriella közel két perces előnnyel ért célba Arany Gitta (Bianchi) előtt.

KERÉKPÁR, HEGYI OB
FÉRFIAK
1. Cziráki István (ORA-Hotels Carera) 37:33 perc
2. Buruczki Szilárd (Kőbánya TC) azonos idővel
3. Bernárd Bendegúz (ORA-Hotels Carera) 57 másodperc hátrány
NŐK
1. Zelinka Gabriella (Aegon Team) 44:00 perc
2. Arany Gitta (Bianchi Team) 1:48 perc hátrány
3. Dósa Eszter (Vitalitás SE) 2:39 perc hátrány

 

Legfrissebb hírek

Balhé Uruguay háza táján, a keret egy része fellázadt Bielsa ellen

Foci vb 2026
1 perce

Jean-Marie Pfaff: Furcsállom, hogy negyven éve nem látjuk vb-n a magyar válogatottat

Foci vb 2026
12 perce

Együttműködési megállapodást kötött az NB II újoncával a ZTE FC

Labdarúgó NB I
18 perce

Úszás: egy év múlva rajtol itthon a vizes világbajnokság

Úszás
21 perce

Erste Liga: Farkas Roland marad a magyar bajnoknál

Jégkorong
25 perce

Vb 2026: közösen tiltakozik a „pride-mérkőzés” miatt a két muszlim ország szövetsége

Foci vb 2026
29 perce

Strandkézilabda-vb: csoportelsőként negyeddöntős a magyar válogatott

Kézilabda
31 perce

Jó hír a bringásoknak: kerékpárosbarát szállásláncolatot hoztak létre a balatoni régióban

Csupasport
31 perce
Ezek is érdekelhetik