Kerékpár: magyar sikerek Csehországban

2006.09.15. 14:06
Címkék
A magyar pályakerékpárosok a Brnoban megrendezett nemzetközi kerékpáros pályaversenyen álltak rajthoz az elmúlt napokban, a négy ország viadaláról ezúttal értékes helyezésekkel tértek haza.

A magyarok és a vendéglátó csehek mellett osztrák és szlovák versenyzők álltak rajthoz a többszakaszos, összetett pontozású, 500 plusz 1 körös pályaversenyen.

Az új hazai kontinentális csapat, a Team Cornix többszörös magyar bajnok válogatott pályása, Berkesi András, miután az utolsó szakaszon győzni tudott, végül az összetett harmadik helyet szerezte meg.

A felnőttek közt klubtársa, a korábbi „B” világbajnok Árvai Attila hatodik lett. Sikerrel vette az akadályokat a nyári, belgiumi junior világbajnokság ötödik helyezettje, a BVSC-s Lovassy Krisztián, aki végül az ifik közt a negyedik helyet szerezte meg.

A haladóknál KSI-s siker született, Palotai Péter bronzéremmel zárt, míg a serdülőkorú mosoni versenyző, Smuck Márton egy szakaszgyőzelemmel térhetett haza.
Legfrissebb hírek

Nélkülük – Szöllősi György jegyzete

Bajnokok Ligája
5 órája

Csütörtöki sportműsor: jön a futsal NB I döntőjének 3. meccse, vb-felkészülési találkozók

Minden más foci
6 órája

Hajnal Tamás: Kreatív futballt várunk Borbélytól; Merre tovább, Veszprém?

E-újság
6 órája

Felkészülés: Algéria legyőzte a holland válogatottat a vb előtt

Foci vb 2026
6 órája

Hattyúdal nyáridőben – N. Pál József publicisztikája

Magyar válogatott
7 órája

Imre Bence öt gólja ellenére kikapott a THW Kiel – kézilabdakörkép

Kézilabda
7 órája

Haaland és Rodri érkezését ígérte meg a Real Madrid elnökjelöltje

Spanyol labdarúgás
7 órája

Berrettini megsérült, Arnaldi játszhat olasz házi elődöntőt a Roland Garroson

Tenisz
7 órája
Ezek is érdekelhetik