Volán-vereség büntetőkkel

Vágólapra másolva!
2004.10.01. 22:02
Címkék
A Dunaújváros után az Alba Volán is bemutatkozott az Interliga új sorozatában.
A Dunaújváros után az Alba Volán is bemutatkozott az Interliga új sorozatában. Nem volt könnyű dolguk a székesfehérváriaknak, hiszen a szívspecialistákat járó Ocskay Gábor, a térdműtét után lábadozó Palkovics Krisztián és Rastislav Ondrejcik, a begipszelt karú Csibi József nélkül volt kénytelen Pat Cortina összeállítani a csapatot a ljubljanaiak elleni mérkőzésre. Kell-e mondani, a meghatározó emberek nélkül szerkezetileg nincsenek tökéletesen összecsiszolva a sorok, és mentálisan sincs topon a gárda?
Ehhez képest sportszerű mecscsen jó játékkal rukkolt ki a Volán. Cortina elégedett volt a mérkőzés után, különösen a csapat védekezését dicsérte, merthogy a magyar gárda nem kapott egyetlen gólt sem. Igaz, nem is lőtt, így a sportágban meglehetősen ritkaságnak számító, gól nélküli döntetlennel zárult a hatvanperces küzdelem, sőt, a hoszszabbítás során sem rezdült meg sem Budai, sem pedig a finn Satosaari hálója.
A játék képe alapján teljesen megérdemelt lett volna a döntetlen, de a szabályok értelmében következtek a büntetők, méghozzá a finn hálóőr perceivel, aki a négy magyar kísérletből egyet sem engedett a kapujába surranni. Jövő héten kedden a Volán a Medvescakot fogadja, míg a DAC a Slavija otthonába látogat, pénteken pedig az évad első rangadójára, az Interliga- és Borsodi Liga-pontokért vívandó DAC-Volán mérkőzésre készülhetünk.

INTERLIGA
HDD ZM Olimpija Ljubljana (szlovén)-Alba Volán-FeVita 0-0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 1-0 - büntetőkkel)
Legfrissebb hírek

A Barcelona neveltjével erősített a Debrecen – hivatalos

Labdarúgó NB I
5 perce

A három magyart foglalkoztató Melsungennel is összecsap a Ferencváros az Európa-ligában

Kézilabda
12 perce

Szerződést bontott korábbi kapitányával a Vasas – hivatalos

Labdarúgó NB II
23 perce

Férfi vízilabda-vb: Románia–Magyarország

Vizes vb 2025
29 perce

Vécsei Bálint a büntetőkről: Szerdán azt álmodtam, hogy lesz egy ilyen lehetőség, és be fogom rúgni

Európa-liga
37 perce

„Nem azért vagyok itt, hogy tizenharmadik meg tizennegyedik legyek” – Rasovszky Kristóf

Vizes vb 2025
53 perce

A címvédő spanyolokkal egy csoportban a női válogatott a 3x3-as kosárlabda Eb-n

Kosárlabda
56 perce

A DVTK szerződést bontott a támadóval

Labdarúgó NB I
1 órája
Ezek is érdekelhetik