Euro 2012: Nem örülünk a sorsolásnak - Aljosa Asanovic

2011.10.13. 15:01
Címkék
Aljosa Asanovic, a horvát válogatott másodedzője nem örül az Európa-bajnoki pótselejtező-sorsolásnak. Mint ismert, a horvátoknak a törökökkel kell megmérkőzniük a kontinenstornáért.

„Készen állunk arra, hogy a törökökkel játsszunk, de nem örülünk a sorsolásnak. Hatalmas meccsek lesznek ezek a számunkra" – mondta Asanovic.

A Lengyel Labdarúgó-szövetség elnöke, Grzegorz Lato szerint a törökök sem boldogok a történtek alakulásával.

„Mindenki láthatja, hogy a törökök nagyon csalódottak, míg az írek örülhetnek. Ebben a szakaszban azonban már senkinek sem lesz könnyű dolga” – vélekedett az 1974-es világbajnokság gólkirálya.

Legfrissebb hírek

Vb 2026, a 16 közé jutásért: Kolumbia–Ghána 0–0

Foci vb 2026
17 perce

Lionel Messi újabb rekordjai; Vozinha hozta azt, mint a spanyolok ellen – statisztikák

Foci vb 2026
35 perce

Csak behúzta a továbbjutást Argentína, ötgólos meccsen

Foci vb 2026
38 perce

A futballtörténeti csoda végül elmaradt: Argentína hosszabbításban ejtette ki a Zöld-foki-szigeteket

Foci vb 2026
49 perce

James Rodríguez és Luis Díaz is rohamoz a kolumbiaiaknál – kezdőcsapatok

Foci vb 2026
1 órája

Hihetetlen, de hosszabbítás jön!

Foci vb 2026
1 órája

Egyenlített a Zöld-foki-szigetek, de ki is bírja?

Foci vb 2026
1 órája

Mégsem változik a Mexikó–Anglia nyolcaddöntő időpontja

Foci vb 2026
2 órája
Ezek is érdekelhetik