Sznúker-vb: Hendry folytatja a játékot, Ronnie elismerte hibáit

2011.04.28. 16:08
Címkék
A hétszeres világbajnok sznúkeres, Stephen Hendry a BBC-nek adott interjúban kifejtette, annak ellenére, hogy a sheffieldi világbajnokságon már a második fordulóban búcsúzott Mark Selby ellen (13:4), az előzetes találgatások ellenére sem hagyja abba a játékot. Ronnie O'Sullivan a John Higgins ellen 13:10-re elveszített negyeddöntő után elismerte hibáit, melyek vereségéhez vezettek.

„Még mindig nagy szerelmese vagyok a játéknak. Ha továbbra is folytatni akarom, mindent bele kell adnom, száz százalékot kell nyújtanom minden mérkőzésen. Vissza akarok térni ide, és még talán azokon a tornákon is elindulok, amelyeket nem szeretek" – hessegette el a visszavonulásáról szóló pletykákat Stephen Hendry.

A részletekért kattintson ide!

Legfrissebb hírek

A Juventus, a Chelsea és az Ajax is vinné Kovács Bendegúzt, az Alkmaar hosszabbítana vele – sajtóhír

Minden más foci
2 perce

Női kézi El: Danyi Gábor szerint az Esztergomban benne van a végső siker is

Kézilabda
27 perce

Tour de Hongrie: rajt egy órával később, rövidebb lesz a királyetap

Kerékpár
55 perce

Nagy eredmény lenne Pakson egymás után a harmadik dobogós hely

Labdarúgó NB I
1 órája

NBA: a Spurs bejutott a főcsoportdöntőbe, a Pistons kiharcolta a hetedik mérkőzést

Amerikai sportok
2 órája

Dzsudzsák Balázs: Hálás vagyok a Lokinak az utolsó lehetőségért

Labdarúgó NB I
2 órája

„A jövőben sem tervez az MTK letérni az útról, játékosokat nevel és támadófutballt játszik” – Pinezits Máté a Puskás Akadémia elleni döntetlen után

Labdarúgó NB I
9 órája

Szívek klubja – Ballai Attila publicisztikája

Minden más foci
9 órája
Ezek is érdekelhetik