Kajak-kenu vb: Vajda és Kucsera is döntőbe jutott

2009.08.14. 16:30
Címkék
Kucsera Gábor és Vajda Attila is döntőbe jutott a dartmouthi kajak-kenu világbajnokságon.
Kucsera a legerősebb futamban szerepelt, és váratlan izgalmakat kellett átélnie, amikor az olimpiai bajnok kanadai Van Koeverden mellett az új-zélandi Ferguson is „besurrant” elé. Mivel az övé lett a legjobb idő a futamok harmadik helyezettjei közül, végül bejutott a fináléba, méghozzá a negyedik legjobb eredménnyel.

„Nagyon jól ment végig, törekedtem, hogy ott maradjak Adam mellett, ami sikerült is, de a finisben valamiért megtorpantam és a hajóm is megbillent. Utána újra el tudtam indulni és újra felmentem. Nagyon örülök, hogy az időm ilyen előkelő helyre rangsorolt” – mondta Kucsera a levezetés után az MKKSZ hivatalos honlapjának.

Az olimpiai bajnok Vajda Attila megmutatta a riválisoknak, ki ül a trónon a kenu egyeseknél: futamában több mint egy hajóval, rendkívül simán nyert.

Legfrissebb hírek

Asztalitenisz vb: férficsapatunk közel volt a bravúrhoz, de 3:2-re kikapott Brazíliától

Egyéb egyéni
1 órája

Az 50 éves John Higgins is elődöntős a sznúker-vb-n

Egyéb egyéni
1 órája

Csütörtöki sportműsor: Veszprém HC–Füchse Berlin a férfi kézi BL-ben

Minden más foci
2 órája

Fényévnyire került a Szeged Kölntől; Európa legjobbjai közé emelkedhet Kovács Bendegúz

E-újság
2 órája

Mikel Arteta: Elfogadhatatlan, hogy visszavonták a második tizenegyesünket

Bajnokok Ligája
2 órája

Újratervezés? – N. Pál József publicisztikája

Úszás
2 órája

Minden idők – Deák Zsigmond jegyzete

Bajnokok Ligája
2 órája

Döntetlen az Atlético Madrid és az Arsenal BL-elődöntőjének első felvonásán

Bajnokok Ligája
2 órája
Ezek is érdekelhetik