Kajak-kenu vb: Storcz szerint erősíteni kell a közös összetartásokat

2009.08.15. 16:46
Címkék
Storcz Botond szerint az egyre erősebb mezőnyben nagy dolog, hogy egyedül a magyar csapat tudott minden egységével 1000 méteres döntőbe jutni a dartmouth-i kajak-kenu vb-n. A még jobb eredmények eléréséhez viszont még van mit javítani.
„Ahogyan már az előző években is látható volt, a mezőny egyre erősebb és kiegyensúlyozottabb. Ebben az összefüggésben azt gondolom: óriási dolog, hogy egyedül a magyar csapat volt képes arra, hogy minden 1000 méteres fináléba kvalifikálja magát. A döntőkben valamennyi egységünk óriási csatát vívott, és látszott, hogy ott vagyunk az élen. De sajnos ez ma az esetek nagy többségében csak pontszerző helyben realizálódott. Nagyon örülök a női négyes győzelmének, és ezúton szeretnék köszönetet mondani Csipes Ferencnek, Kovács Lászlónak és Fábián Lászlónénak, hogy a sérelmeket félretéve össze tudtak dolgozni, és mindent megtettek azért, hogy a versenyzők a legjobb formában legyenek, és amikor szükség volt rá, együtt tudjanak edzeni. Azt gondolom, a jövő útja az, hogy mind a három szakágban erősíteni kell a közös összetartásokat, a csapathajók esetében pedig lehetővé kell tenni a csapatok közötti átjárhatóságot a nemzeti érdekek maximális szem előtt tartásával” – mondta a kapitány a szövetség hivatalos honlapjának.
Legfrissebb hírek

Birkózás: lengyel, horvát és mahacskalai tábor is van az „étlapon”

Birkózás
19 perce

Úgy tűnik, az ETO fiatal játékosai a tűzbe mennek Efraín Juárezért

Labdarúgó NB I
52 perce

Gulácsi Péter legendaként távozik Lipcséből; jól rajtolt az NB II-ben a Gyirmót

E-újság
8 órája

Keddi sporműsor: BL-, El-, Kl-selejtezők és vizes Eb

Minden más foci
8 órája

Miki, Priska... Vitu? – Mohai Dominik jegyzete

Labdarúgó NB I
8 órája

Emberkísérlet – Malonyai Péter publicisztikája

Labdarúgó NB I
8 órája

Hendersont bejelentette a Chelsea, megegyeztek a klubok Vitálisról – ez történt hétfőn a nemzetközi és a hazai transzferpiacon

Minden más foci
8 órája

A Fulham szerződtette a Real Madrid centerét – hivatalos

Angol labdarúgás
9 órája