Evezés: ötödik a Simon, Juhász duó a müncheni Vk-n

MTI MTIMTI MTI
2009.06.21. 17:44
Címkék
A Simon Béla, Juhász Adrián kormányos nélküli kettes ötödik lett a szám vasárnap délelőtti döntőjében az evezősök idei második Világkupa-viadalán, Münchenben.
A nemzetközi szövetség honlapja szerint a fiatal magyar duó egy-egy új-zélandi, brit, holland, cseh és szerb riválissal csapott össze a hatos fináléban, s végül utóbbi hajót sikerült megelőznie. A küldöttség másik két egysége, az egyformán a könnyűsúlyú kétpárok között versenyző Varga Tamás, Galambos Péter és Alliquander Anna, Hajdú Zsuzsa duó már szombaton befejezte szereplését a bajor fővárosban, előbbi kilencedik, utóbbi pedig tizedik lett összesítésben.
Legfrissebb hírek

Vinícius a vb-n is CR7 nyomdokaiba lépett

Foci vb 2026
4 perce

Már Argentína a vb legnagyobb esélyese az Opta szerint

Foci vb 2026
29 perce

Sportlövészet: Nyitrai Anna trapban 18., több világcsúcs a junior-vb-n

Utánpótlássport
39 perce

A mexikói szurkolók újra megadták a módját az ünneplésnek – videók

Foci vb 2026
54 perce

Új korszak indul az FTC női kézilabdázóinál

Kézilabda
55 perce

Csongvai Áron szurkol Kristoffer Nordfeldtnek

Foci vb 2026
1 órája

Kézi: a második meccsüket is megnyerték a magyarok az U20-as női vb-n

Utánpótlássport
1 órája

A lehetséges párharcok az egyenes kieséses szakaszban

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik