Asztalitenisz: hat magyar a jokohamai világbajnokságon

MTI MTIMTI MTI
2009.03.11. 00:38
Címkék
Hat játékos képviseli Magyarországot az április 28. és május 5. között rendezendő jokohamai egyéni asztalitenisz-világbajnokságon.
Az MTI érdeklődésére Barsai Emese, a szövetség főtitkára elmondta: egyesben Tóth Krisztina, Póta Georgina és Lovas Petra, valamint Jakab János, Zwickl Dániel és Nagy Krisztián áll majd asztalhoz. Párosban az Európa-bajnok Tóth, Póta duó mellett a Jakab, Zwickl kettős próbál szerencsét.
Legfrissebb hírek

Donald Trump adja át a trófeát a vb-győztesnek

Foci vb 2026
17 perce

Itt tekinthető meg Cristiano Ronaldo két gólja!

Foci vb 2026
25 perce

Kalidou Koulibaly a norvégok elleni teljesítményéről: Sokat hibáztam

Foci vb 2026
32 perce

Strandkézi-vb: Dániát is legyőzte, továbbjutott a magyar válogatott

Kézilabda
32 perce

Kiderült, pontosan mikor lépnek pályára a magyar kupacsapatok

Bajnokok Ligája
39 perce

Portugália magabiztosan vezet Üzbegisztán ellen egy félidő után

Foci vb 2026
1 órája

Változás jön a tizenegyesrúgásoknál?

Foci vb 2026
1 órája

Atlétika: Klekner Hanga második lett Aachenben

Atlétika
1 órája
Ezek is érdekelhetik