Férfi párbajtőr vk: magyar csapatarany Stockholmban

MTI MTIMTI MTI
2009.03.09. 01:21
Címkék
A magyar válogatott nyerte a stockholmi férfi párbajtőr világkupa-viadal vasárnapi csapatversenyét.
A nemzetközi szövetség honlapja szerint a 16-os tábla első fordulójában a fehéroroszokat verte 36–22-re a gárda, majd az oroszok következtek (33–32). Az elődöntőben az olaszok ellen nyertek 29–27-re a magyarok, végül a fináléban 41–31-re diadalmaskodtak a németek felett. A dobogó harmadik fokára a lengyelek állhattak fel.A viadalon 25 csapat indult. A szombati egyéni versenyben Boczkó Gábor volt a legjobb magyar, ő 17. lett.
Legfrissebb hírek

Donald Trump adja át a trófeát a vb-győztesnek

Foci vb 2026
14 perce

Itt tekinthető meg Cristiano Ronaldo két gólja!

Foci vb 2026
22 perce

Kalidou Koulibaly a norvégok elleni teljesítményéről: Sokat hibáztam

Foci vb 2026
29 perce

Strandkézi-vb: Dániát is legyőzte, továbbjutott a magyar válogatott

Kézilabda
29 perce

Kiderült, pontosan mikor lépnek pályára a magyar kupacsapatok

Bajnokok Ligája
36 perce

Portugália magabiztosan vezet Üzbegisztán ellen egy félidő után

Foci vb 2026
58 perce

Változás jön a tizenegyesrúgásoknál?

Foci vb 2026
1 órája

Atlétika: Klekner Hanga második lett Aachenben

Atlétika
1 órája
Ezek is érdekelhetik