Asztalitenisz: nem jutottak tovább a magyarok a Klubcsapatok Szuperligájában

MTI MTIMTI MTI
2009.03.04. 00:28
Címkék
Nem sikerült a továbbjutás kedden a Celldömölknek a férfiaknál, a Kecskemétnek pedig a nők versenyében az asztalitenisz Klubcsapatok Szuperligája elődöntőiben. Előbbi hazai környezetben 5-5-ös döntetlent játszott az osztrák Niederösterreichhel, amely az első találkozót 6–3-ra nyerte és jutott így tovább. A Kecskemét a Mladost Zagreb ellen lépett asztalhoz, és akárcsak a magyarországi első mérkőzésen, most is a horvátok nyertek 6–3-ra.

ASZTALITENISZ

KLUBCSAPATOK SZUPERLIGÁJA
Elődöntő, visszavágók:
Férfiak
Celldömölki VSE-Mávépcell-Vörsas–SVS Niederösterreich (osztrák) 5–5
Továbbjutott: a Niederösterreich 11-8-as összesítéssel.
Nők
Mladost Zagreb (horvát)–Kecskeméti Spartacus 6–3
Tj: a Mladost Zagreb kettős győzelemmel.

ASZTALITENISZ

KLUBCSAPATOK SZUPERLIGÁJA
Elődöntő, visszavágók:
Férfiak
Celldömölki VSE-Mávépcell-Vörsas–SVS Niederösterreich (osztrák) 5–5
Továbbjutott: a Niederösterreich 11-8-as összesítéssel.
Nők
Mladost Zagreb (horvát)–Kecskeméti Spartacus 6–3
Tj: a Mladost Zagreb kettős győzelemmel.
Legfrissebb hírek

Az „élő szobor” is megérkezett Mexikóba

Foci vb 2026
3 perce

Debrecenből érkezett 19 éves belső védő a ZTE-hez

Labdarúgó NB I
4 perce

Az FTC 30 fős kerettel utazott el az ausztriai edzőtáborába

Labdarúgó NB I
18 perce

Michael Oliver ismét európai rangadót kapott

Foci vb 2026
26 perce

Négy aranyérmet nyertek a magyarok a rúdsport Eb-n

Egyéb egyéni
28 perce

Ökölvívás: novemberben Papp-kupa Budapesten

Ökölvívás
30 perce

A horvátok a klasszikus piros-fehér kockás felsőjükre váltanak – a ma esti mezek

Foci vb 2026
37 perce

Bondár feladta, Udvardy jutott tovább a magyar teniszcsatából Eastbourne-ben

Tenisz
44 perce
Ezek is érdekelhetik