GP3: hatalmas baleset az első edzésen, Kiss a 25. helyen zárt

2011.07.29. 09:46
Címkék
Kiss Pál Tamás a 25. helyen zárta a Formula–1-es Magyar Nagydíj betétprogramjában szereplő GP3-as sorozat első hungaroringi szabadedzését. A tréningen látványos, de szerencsés kimenetelű balesetet szenvedett a brit Luciano Bacheta.

Bacheta autója a 11-es kanyarból kijövet ráfutott a kerékvetőn kívüli fűre, autója megcsúszott, keresztbe futott a pályán, majd a gumifalnak ütközve a levegőbe emelkedett, és több szaltó után fejjel lefelé állt meg. Az edzést leállították, s bár a mentőautó a helyszínre sietett, a pilóta saját lábán hagyta el a helyszínt.

Az edzést a brit James Calado zárta az élen, az utolsó öt percben rengeteget javultak az időeredmények, Kiss ezalatt a 4. helyről csúszott vissza a 25. pozícióba.

Legfrissebb hírek

Milyen hőség? Inkább záporok!

Foci vb 2026
4 perce

Repültek az esernyők és a sörök – így élte meg Mexikóváros a válogatott Dél-Korea elleni győzelmét és a továbbjutást

Foci vb 2026
10 perce

A kanadai válogatott a megsérült Konénak ajánlotta fölényes sikerét

Foci vb 2026
33 perce

Strandkézilabda-vb: a szövetségi edző szerint óriási dolog lenne az éremszerzés

Kézilabda
33 perce

A nap vb-hősei: Pelé, Baggio, Rooney, Suárez és az első magyar döntősök

Foci vb 2026
58 perce

Luis Suárez visszatért és legyilkolta Angliát – vb-videók

Minden más foci
1 órája

Ancelotti nem aggódik: A világbajnokságot nem az első meccsen szokták megnyerni

Foci vb 2026
1 órája

Sikeres operáción van túl az FTC női válogatott vízilabdázója

Vízilabda
1 órája
Ezek is érdekelhetik