Pontozás: Benfica-Olympiakosz 1-1

2475674 24756742475674 2475674
2013.10.23. 23:10
Artur - 6.0 Voltak fontos védései, főleg az első félidőben, amikor még alkalmas volt a talaj némi futballra. A gólról nem tehetett. André...

Artur - 6.0

André Almeida - 4.0

Ő viszont igen. Konkrétan azt sem láttam, hol volt, amikor a helyén tök üresen érkező Dominguez higgadtan beverte.

Luisao - 4.5

Ő a védelmünk vezére, a csapatkapitány. Sajnos, még mindig itt tartunk.

Garay - 5.0

Ő még csak-csak, de nem gondolnám, hogy ma adta el magát Manchesterbe.

Siqueira - 5.5

A védelem legjobbja volt, pluszban kiharcolt egy büntetőt is. Más kérdés, hogy nem adták meg.

Matic - 4.5

Totálisan árnyéka önmagának, enervált, lassú, körülményes, nem tudom, mi történt vele, komolyan.

Enzo Pérez - 5.0

Enzo sem váltotta meg a világot, csúszkált össze-vissza, mint egy nyeretlen kétéves, néha elguruló gyógyszerrel.

Ola 'baby John - 5.5

Teljesen érthetetlen számomra a félidei cseréje, benne legalább volt némi kreativitás, igaz, volt pár nem túl pontos centerezése.

Nico Gaitán - 4.5

A szélsőségek embere. Vagy a meccs legjobbja, vagy szórakozik, mintha valami strandfocista lenne. Ez most az utóbbi volt.

Lima - 4.5

100-ból 100-szor lesen, de még így sem sikerült betalálnia. Egy veszélyes szabadrúgás, semmi több. Nagyon kevés.

Cardozo - 5.0

Fontosak tűnő gólt szerzett, Roberto szerencsére nem hazudtolta meg önmagát. A döntetlent tulajdonképpen ennek a párosnak köszönhetjük.

Ivan Cavaleiro kapott egy félidőt mindjárt az első meccsén, csak nem értem minek. Jesus nagyot akart húzni, ismét nem jött be. Rodrigo és Ruben Amorim is kurvára elázhattak pár sprint és szöglet erejéig.

1 - A játékvezetés

Nem mondom, hogy győzelmet érdemeltünk, ismételten kiábrándító volt ez a teljesítmény. De attól még a büntető az büntető, be kell fújni, kérem! 3 perc hosszabbítás?! Legalább háromszor jöttek be a fekvő görögökhöz hordággyal, alsó hangon 4-5 percet állt ezek miatt a játék. Ráadásul mind a 6 csere megtörtént. Sok kis apróság, amit oda megadott a spanyol, nálunk meg minden mehetett tovább. Pedig mintha mi lettünk volna hazai pályán. Érdekes dolgok ezek.