Labdarúgás: Övrebö még mindig kap fenyegető e-maileket

Vágólapra másolva!
2012.04.06. 17:41
Címkék
A Chelsea-szurkolók évente még mindig három-négy fenyegető e-mailt küldenek a norvég játékvezető, Tom Henning Övrebö címére, aki 2009-ben a Bajnokok Ligája-elődöntőjüket vezette.

A nemzetközi porondtól 2010-ben visszavonuló norvég játékvezető a The Guardiannak mesélt arról, hogy nem örül ezeknek a leveleknek, de nem is zavarja túlságosan.

Övrebőn több büntetőt kértek számon az angolok, akik úgy érzik, miatta nem jutottak be 2009-ben a Bajnokok Ligája döntőjébe.

"Így visszatekintve sok mindent máshogy csinálnék azon a meccsen – tette hozzá Övrebö. – De minden játékvezetőnek vannak jobb és gyengébb meccsei, mint ahogy jobb és rosszabb pillanatai is."

A norvég sípos kitért a 2012-es Chelsea–Barcelona elődöntőre is.

"A történtek ellenére még mindig imádom a Bajnokok Ligáját. Ez a mostani Chelsea–Barcelona pedig egy kifejezetten nagy párharc lesz."

Legfrissebb hírek

A pomázi vályogházból a világbajnokságra – Pintér Sándor 75 éves

Magyar válogatott
27 perce

Nyílt vízi úszás: Betlehem 6. lett, Rasovszky nem került be a legjobb tízbe öt kilométeren

Vizes vb 2025
1 órája

Nyílt vízi úszás: nem volt messze a dobogó, végül a 7. helyen zárt Mihályvári-Farkas öt kilométeren

Vizes vb 2025
4 órája

Hiába védett négy tizenegyest a svéd kapus, a címvédő angolok jutottak be a négy közé a női Eb-n!

Minden más foci
7 órája

Pénteki sportműsor: ünnepi adás az M4 Sporton, benne magyar–román csata a vizes vb-ről

Birkózás
7 órája

Kiesett az El-ből az egy 11-est kétszer elhibázó Paks; Szalai Attila: Vissza akarok kapaszkodni a Fener-szintre

E-újság
7 órája

Európa-liga: megőrizte hatgólos előnyét a Sahtar, idegenben is nyert a Legia

Európa-liga
7 órája

Nyár a pálya szélén – Jakus Barnabás publicisztikája

Minden más foci
7 órája
Ezek is érdekelhetik