BL: a Trabzonspor helyettesíti a visszaléptetett Fenerbahcét

Vágólapra másolva!
2011.08.24. 21:38
Címkék
Az UEFA döntése alapján a szintén török Trabzonspor helyettesíti a török bajnok Fenerbahcét a Bajnokok Ligájában. A sárga-feketéket azért léptették vissza szerdán, mert a klub áll a török bundabotrány központjában.

Az UEFA ötfős rendkívüli bizottsága szerda este döntött úgy, hogy a Süperlig 2. helyezettje, a Trabzonspor induljon a Fener helyett a BL-ben.

A döntés azt jelenti, hogy a Trabzonspor Európa-liga-rájátszásbeli ellenfele, a spanyol Athletic Bilbao máris főtáblás, a csütörtökre kiírt visszavágót le sem játssza a két csapat (az első, spanyolországi meccs 0–0 lett).

Legfrissebb hírek

Szombati sportműsor: ZTE FC–ETO FC Győr és DVTK–MTK az NB I-ben, FA-kupa-döntő

Minden más foci
2 órája

Jamie és a csodalába – Moncz Attila publicisztikája

Angol labdarúgás
2 órája

A Puskás Akadémia átvette a vezetést a tabellán; Hokisaink nem tudták tartani a lépést a házigazda dánokkal

E-újság
2 órája

A Chesterfield legyőzésével egy lépésre a Championshiptől a Walsall

Angol labdarúgás
3 órája

Az Aston Villa és a Chelsea is legyőzte Európa-liga-döntős ellenfelét

Angol labdarúgás
3 órája

Díjlovagló-világkupa: magyar siker a Nagydíjban és a kiskörben is

Egyéb egyéni
3 órája

Ferran Torres a kórházból, Szczesny dohányzással, Yamal énekléssel ünnepelte a Barcelona bajnoki címét – videók

Spanyol labdarúgás
3 órája

Jégkorong-vb: továbbra is nyeretlenek a norvégok a magyar csoportban

Jégkorong
3 órája
Ezek is érdekelhetik