Sturm Graz: Végig koncentrálnunk kell - Roman Kienast

Vágólapra másolva!
2011.07.19. 18:57
Címkék
Az első mérkőzésen csereként beállva talált be a Videoton ellen, a Bl-selejtező visszavágóján azonban újra kezdő lehet Roman Kienast, a Sturm Graz támadója.

Bár korábban úgy volt, hogy pályára sem léphet, Roman Kienast csereként beállt, sőt gólt is rúgott a Videootn elleni klagenfurti mérkőzésen. A támadó most várhatóan bekerül a kezdőcsapatba.

"Végig koncentráltan kell játszanunk, mert a futballban bármi lehet" - nyilatkozta a válogatottban is megfordult játékos, aki hozzátette, hogy a kontráikat kell tökéletesíteniük.

Franco Foda, a Sturm mestere ezúttal sem akarja megbontani az eddig jól működő védelmét, a Joachim Standfest, Ferdinand Feldhofer, Thomas Burgstaller, Dominic Pürcher négyes kap bizalmat. Burgstaller egyébként a Hannover elleni felkészülési meccsen eltörte az orrát, de ez nem zavarja a játékban, és ezúttal sem óhajt védőmaszkot felvenni.

Legfrissebb hírek

Lucas Plapp nyerte a nyolcadik szakaszt a Girón, Diego Ulissié a rózsaszín trikó

Kerékpár
4 perce

Szuperliga: Topolya–OFK Beograd

Minden más foci
11 perce

A bronzérmes Frankfurt és a BVB is indulhat a BL-ben, míg Gulácsiék lemaradtak az európai porondról

Német labdarúgás
41 perce

Vízilabda: az UVSE és a KSI játssza a fiú serdülőbajnokság döntőjét

Utánpótlássport
49 perce

A Puskás Akadémia nyerte meg a bronzcsata első felvonását a női NB I-ben

Labdarúgó NB I
54 perce

Tört a Red Bull és az Alpine; hullottak a hazai hősök; Piastri szoros csatában a pole-ban az imolai időmérőn

F1
54 perce

Piros Zsombor hatalmas csatában megnyerte a tuniszi teniszversenyt

Tenisz
1 órája

FA-kupa: Crystal Palace–Manchester City döntő

Angol labdarúgás
1 órája
Ezek is érdekelhetik