DVSC: Fodor Marcell nehéz visszavágóra számít

Vágólapra másolva!
2010.07.19. 13:14
Címkék
Fodor Marcell, a DVSC bal oldali védője szerint nehéz mérkőzés lesz a Levadia elleni Bajnokok Ligája-selejtező visszavágója. A Debrecen keretében felépült Laczkó Zsolt és Dajan Simac is, így minden kerettag bevethető lesz szerdán. A Debrecen 1–1-es állásról várja a folytatást.
„Az észtországi találkozóból kiindulva nagyon nehéz összecsapásra számítok szerdán. Egyáltalán nem volt sima párharc. Megpróbáltunk alkalmazkodni a körülményekhez, hiszen nemcsak az ellenféllel, hanem a meleggel is küzdöttünk. Talán gyorsabban kellett volna játszanunk, jobban letámadnunk a Levadiát"– vélekedett a fiatal védő.



„Nem sikerült nyernünk, de nincs veszve semmi. A visszavágón mindent meg kell tenni. Az 1–1-es döntetlen inkább nekünk kedvez, de nem dőlhetünk hátra. A Tallinn szervezett csapat, és ha talál egy gólt, akkor nagyon nehéz helyzetbe kerülünk, úgyhogy vigyáznunk kell. Igyekszünk megfelelően felkészülni, és reményeink szerint sok szurkoló előtt sikerül kivívnunk a továbbjutást" – nyilatkozta Fodor a debreceni együttes hivatalos honlapjának.

Dajan Simac és Laczkó Zsolt tegnap már teljes értékű munkát végzett, mindketten bevethetők lesznek a visszavágón.

Legfrissebb hírek

Dibusz helyett Tóth Balázs véd – így kezd a magyar válogatott Portugália ellen

Foci vb 2026
4 perce

Birkózás: Zsitovoz Mária jövőre megcélozza az aranyat az U17-es vb-n

Utánpótlássport
33 perce

Szoboszlai Arsenal ellen viselt meze több mint 7 millió forintért kelhet el

Angol labdarúgás
36 perce

NB III: új tulajdonos vette át a Pécsi MFC-t

Labdarúgó NB II
42 perce

Több mint 700 kilométer vár a 110 versenyző párosra a Győr-ralin

Egyéb autó-motor
55 perce

Kós Hubert: Bowman is akarja a világcsúcsot kétszáz háton – én is!

Úszás
1 órája

A törökök jutottak be elsőként a férfi kosárlabda Eb elődöntőjébe

Kosárlabda
1 órája

Vb-selejtező: Örményország–Írország

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik