BL-selejtező: a Levszki nem akar azonnali gólt a Debrecen ellen

MTI MTIMTI MTI
2009.08.19. 16:41
Címkék
A bolgár Levszki nem erőlteti majd az azonnali gólszerzést a Debrecen ellen, egyszerre lesz agresszív és intelligens a csapat játéka a szerdai Bajnokok Ligája-selejtező mérkőzésen a szófiaiak edzőjének szándéka szerint.

A bolgár Dnevnik napilap internetes honlapján közöltek szerint Ratko Dosztanics kijelentette:

„Ez a párharc nem Szófiában dől majd el. A győzelem megszerzésére 180 perc vagy még több is a rendelkezésünkre áll. Nem kezdünk támadni az első percekben, hogy gólt érjünk el. Agresszíven fogunk játszani, mert mi vagyunk a Levszki, de intelligenseknek is kell lennünk, hogy elkapjuk a pillanatot, amikor a Debrecen hálójába találhatunk.”

A bolgár csapat legjobbjai közül már biztosan nem szerepel a BL-főtábláért zajló 4. selejtezőkör első meccsén a jobb oldali védő Zsivko Milanov, de a korábbi hírekkel ellentétben játszhat majd a brazil Joaozinho, továbbá az új szerzemény, a szerb Szasa Szimonovics is.

A hírek szerint a szófiai meccsre már szinte minden jegy elkelt, vagyis várhatóan telt ház várja majd a Debrecen játékosait az egyik legnagyobb bolgár futballista nevét viselő létesítményben, a Georgi Aszparuhov Stadionban.

Legfrissebb hírek

Szerdai sportműsor: Kl-döntő Lipcsében; mindent eldöntő Olaj–Falco meccs a kosárfináléban

Minden más foci
4 órája

Dudek: A PSG esélyesebb, mert tapasztaltabb; Érdi Mária élete gödréből mászott ki

E-újság
4 órája

A cél ismét teljesítve – Beke Zsombor jegyzete

Jégkorong
4 órája

Milyen a sport? – Malonyai Péter publicisztikája

Kézilabda
4 órája

A hibátlan Svájc és Kanada nyerte meg a két csoportot a hoki-vb-n

Jégkorong
5 órája

Hat játékosától is elköszönt az Alba Fehérvár kosárcsapata

Kosárlabda
5 órája

Kevés helyzet után gól nélküli döntetlen a francia osztályozó odavágóján

Francia labdarúgás
5 órája

Több tízezer jegy nélküli szurkoló érkezik a budapesti BL-döntőre

Bajnokok Ligája
5 órája
Ezek is érdekelhetik