Manchester United: a Glazer fiúk látogatása az öltözőben

2005.08.10. 16:23
Címkék
A Manchester United új tulajdonosa, Malcolm Glazer három fia a játékosokkal együtt ünnepelte meg a Debrecen elleni, szerda esti 3-0-s győzelmet. A BBC internetes oldalának híradása szerint Bryan, Joel és Avi Glazer húsz percet töltött az öltözőben a lefújást követően. Ez volt az első alkalom, hogy az új tulajdonos képviselői személyesen nézték meg a United egyik meccsét az Old Traffordon.
Bryan (alul), Joel (középen) és Avram Glazer az Old Traffodon
Bryan (alul), Joel (középen) és Avram Glazer az Old Traffodon
Bryan (alul), Joel (középen) és Avram Glazer az Old Traffodon
Bryan (alul), Joel (középen) és Avram Glazer az Old Traffodon
Bryan (alul), Joel (középen) és Avram Glazer az Old Traffodon
Bryan (alul), Joel (középen) és Avram Glazer az Old Traffodon
"Bejöttek az öltözőbe, és gratuláltak a játékosoknak - számolt be a történtekről Sir Alex Ferguson, az MU vezetőedzője. - Körülbelül húsz percet voltak benn, egészen jól sikerült a látogatás."

A szakember a mérkőzést megelőző szurkolói tiltakozást is kommentálta. Mint ismeretes, a csapat több száz híve tüntetett Malcolm Glazer ellen, mások úgy tiltakoztak, hogy nem mentek ki a stadionba megnézni a mérkőzést. Akik azonban végül részt vettek a meccsen, azok a szokásos módon biztatták az együttest.

"A szurkolók szilárdan kiálltak a csapat mellett, ami örömteli, mert volt bennünk némi félsz amiatt - és ezt magamra is értem -, hogy ezek a tiltakozások esetleg átmennek valami olyasmibe, amiből semmi jó nem származik. Szerencsére a mérkőzésen a szimpatizánsaink már elfelejtettek mindent, ami korábban történt, mögénk álltak, és ezt mi viszonyoztuk is."

Ferguson úgy jellemezte a Glazer fivéreket, mint akik már letettek valamit az asztalra a sportban, és megpróbálta lecsillapítani, kibékíteni az ellenük ágálókat.

"Ha egy klub kilép a tőzsdére mint nyílt részvénytársaság, akkor valaki előbb-utóbb megvásárolhatja - mondta a skót sikeredző. - Most azt kérem, hogy fogjunk össze, és legyünk hűségesek a Unitedhez. Ez az egyetlen mód arra, hogy sikeresek legyünk."

"Ödvözöljük hát Joelt, Avramot és Bryant a Manchester Unitednél, és mutassuk meg nekik, miért különleges ez a klub, amelyet megvásároltak, mi az, ami az Old Traffordot ilyen varázslatossá teszi."
Legfrissebb hírek

„Katarban még érte harcoltak, most Messi akar nyerni a társaiért”

Foci vb 2026
1 perce

Messi az élen, Ronaldo a fasorban sincs a FIFA játékosrangsorában

Foci vb 2026
3 perce

„Katarban még érte harcoltak, most Messi akar nyerni a társaiért” – NS-exkluzív Argentínából

Foci vb 2026
7 perce

A Washington Post szerint Uruguay meze a legszebb

Foci vb 2026
11 perce

Három gól született eddig bedobás után, ez már a második volt a cseheknek

Foci vb 2026
17 perce

Botka Endrével hosszabbított a Ferencváros – hivatalos

Labdarúgó NB I
46 perce

Gyorsan megszerezték a vezetést a csehek Dél-Afrika ellen

Foci vb 2026
51 perce

Vb 2026: Csehország–Dél-Afrika 1–0

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik