MU: A Manchester City túlnőtt a „vörös ördögökön” - Schmeichel

Vágólapra másolva!
2014.10.30. 18:28
null
Túlnőtt a City az MU-n? (Fotó: Reuters)
Peter Schmeichel, a Manchester United korábbi kapusa szerint kedvenc együttesén az évek alatt túlnőtt a városi rivális City.

„Az első pár évemben az MU-nál nem értettem, hogyan kezelhetik a drukkerek riválisként a Manchester Cityt. A Liverpool, sőt, még a Leeds is erősebb volt a kékeknél. Ma már más a helyzet, a bajnok a City, amely túlnőtt a Manchester Uniteden" – mondta a manchestereveningnews.co.uk-nak Schmeichel, aki 292 mérkőzésen lépett pályára a „vörös ördögök" mezében.

Az MU vasárnap, a Premier League 10. fordulójának rangadóján az Etihad Stadionban lép pályára a City ellen.

„Fogalmam sincs, mire számíthatunk a hétvégén, de Van Gaalt felesleges szidni, időt kell hagyni neki, hogy rendberakja a csapatot. Az igazolásokkal nem lehet gondja senkinek, Falcao és Di María érkezésével megerősödött az együttes támadójátéka, már csak a védelmet kell összerázni, és akkor garantált az első négy hely egyike" – tette hozzá Schmeichel, aki pályafutását a Citynél fejezte be.

Legfrissebb hírek

Szoboszlai, Kerkez és Pécsi is lerótta kegyeletét Diogo Jota előtt

Légiósok
9 órája

Az Arsenal dán válogatott középpályással erősített – hivatalos

Angol labdarúgás
12 órája

Szoboszlaiék klubja többet költött új játékosokra, mint a francia élvonal

Minden más foci
2025.07.09. 14:20

Bejelentette a spanyol középpályás érkezését az Arsenal – hivatalos

Angol labdarúgás
2025.07.06. 14:14

A Chelsea bejelentette Gittens érkezését – hivatalos

Német labdarúgás
2025.07.05. 16:36

Bejelentették, hol folytatja pályafutását Kyle Walker

Angol labdarúgás
2025.07.05. 14:12

„Energikus, nagyon atletikus, remekül fog illeszkedni a Liverpoolba” – Kerkez Milost méltatta a bournemouthi újságíró

Légiósok
2025.07.04. 17:57

„A mosolyodat, a játék iránti szeretetedet sosem feledjük” – Szoboszlai elbúcsúzott Diogo Jotától

Angol labdarúgás
2025.07.03. 16:34
Ezek is érdekelhetik