Anglia: Capello szerint Hodgsonnak gondjai lesznek a válogatottal

2012.05.04. 12:26
Címkék
Fabio Capello, az angol labdarúgó-válogatott volt szövetségi kapitánya elmondta: drukkol azért, hogy utódja, Roy Hodgson sikeres legyen a csapattal, de eközben úgy véli, aligha lesz könnyű dolga.

Hodgson korábban már több válogatottnál is dolgozott, Capello szerint azonban ez a fajta munka teljesen más, mint amit az utóbbi időben végzett.

„Menedzserként menedzser vagy, míg szövetségi kapitányként válogatnod kell – mondta Capello. – Nem tudod minden játékosból mindig kihozni a maximumot, mert egyesek sérültek, mások formán kívül vannak, aztán akadnak olyanok, akiknek problémájuk van a klubjukkal, vagy éppen a menedzserükkel.”

Capello hozzátette, szerinte a győztes mentalitás megtalálásával lesz a legnagyobb gondja Hodgsonnak, de reméli, ennek ellenére sikeresnek bizonyul a csapattal, akár már az idei, lengyel-ukrán közös rendezésű Eb-n is.

Mint ismeretes: Roy Hodgsont kedden nevezték az angol válogatott szövetségi kapitányának. A szerződése négy évre szól, de az idény végéig még marad a West Bromwich Albionnál.

Legfrissebb hírek

Kezdődik a bajnoki hajrá! – Thury Gábor jegyzete

Labdarúgó NB I
5 órája

Apokalipszis-trilógia – Moncz Attila publicisztikája

Olasz labdarúgás
5 órája

Szombati sportműsor: NB I, Manchester City–Liverpool és Atlético Madrid–Barcelona

Minden más foci
5 órája

Németh Ferenc 90 éves; Varga Zsolt csapata világkupa-selejtezőre készül

E-újság
5 órája

Európai kézilabdaligák: Lukács Péter nyolc gólt rámolt be a Kristiansand kapujába

Kézilabda
5 órája

Férfi kosárlabda Euroliga: élre állt az Olympiakosz; Spanyolországban kapott ki a Real Madrid

Kosárlabda
6 órája

Az Elche legyőzésével hangolt a Vargáék elleni Kl-meccsre a Rayo Vallecano

Spanyol labdarúgás
6 órája

Dembélé „rugós focis” bombagóllal segítette győzelemhez a PSG-t

Francia labdarúgás
6 órája
Ezek is érdekelhetik